/Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/угорщина 2.jpg

.

Що ми знаємо про Угорщину, нашу сусідку по той бік Карпат? Це досить приваблива країна в плані архітектури, гастрономічних особливостей, водних курортів, природи, музики і традицій. Справді, про Угорщину в Україні відомо порівняно мало, особливо на тлі інших європейських держав і культур. Познайомитись з дивовижними фактами про цю країну ви зможете з буклетів «Вінок Дунаю. Цікаві факти про Угорщину», «Символи Угорщини», «Буда зустрічає Пешт» які представлені на книжковій виставці Пункту європейської інформації «Країни Європи: Угорщина».

Угорська мова вважається однією з найважчих для вивчення в світі. Вона належить до фінської групи і фіно-угорської сім’ї мов. Віна близька до мов народів східного, південного Уралу та Західного Сибіру: хантийського, мансійського, комі, удмуртської, мордовському. Тому дізнатись більше про угорську мову разом з нашим буклетом «Magyar. Угорська мова. Цікаві факти» буде корисно і цікаво.

Серед угорських письменників, мабуть, найбільш знаним є поет-революціонер Шандор Петефі, ім’ям якого названо площу в Ужгороді. Є пам’ятник йому і в Києві. А ще більше про співвітчизників, якими пишаються угорці у буклеті «Їхні угорські серця. Найвидатніші представники країни».

Навчання за кордоном - це завжди престижно і перспективно. І ті, хто прагне отримати освіту за кордоном, знайдуть цікаву інформацію у брошурі «Освіта в Угорщині». Адже іноземні студенти в процесі навчання у вищих навчальних закладах Угорщини отримують вид на проживання, терміном на весь період навчання. Це дає можливість безперешкодно знайти роботу. А робота - це привід для нового виду на проживання після випуску, який вже оформляє роботодавець. Проживши з ВНЖ 10 років в Угорщині можна подаватися на угорське громадянство.
То ж, якщо ви прагнете дізнатись якомога більше про країни Європи запрошуємо Вас до нашого Пункту європейської інформації.

.

/Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/символи угорщини.jpg

"Символи Угорщини"
/Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/венгрия.jpg

"Буда зустрічає Пешт"

/Files/images/vse_pro_vropu/2018/osvta/угорщина.jpg

"Освіта Угорщини"

/Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/Вінок Дунаю - копия.jpg

"Вінок Дунаю"
/Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/Культура.jpg

"Magyar kultura"
/Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/Люди.jpg

"Їхні угорські серця"
/Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/мова.jpg

"Magyar.
Угорська мова"
/Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/пам\'ятки.jpg

"Угорщина. Перлина Європейської культури"
/Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/юнеско.jpg

Спадщина ЮНЕСКО
в Угорщині

Viszontlátásra (Вісонтлаташра). До побачення

Кiлькiсть переглядiв: 256

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 29 Травня 2020

Фотогалерея