Тревел-проект "Культурне намисто світу".

Бібліотека № 22 у 2019 році розпочала тревел-проект "Культурне намисто світу". Проект передбачає знайомство з пам'ятними місцями країн Європи, культурними подіями, творчістю європейських письменників.

30.01.2019 Літературні посиденьки «Гоголівська Диканька – зачароване місце»

У бібліотеці № 22 в рамках проекту "Пункт європейської інформації відбулася зустріч з учасниками клубу «Золотий вік» присвячена М.В. Гоголю та Диканьці, яка допомогла письменнику здобути славу. Насправді Гоголь зовсім не випадково назвав першу книгу «Вечорами на хуторі біля Диканьки», бо Диканька була відома помістям Кочубеїв, її описав Пушкін у поемі «Полтава». Десь у далекому космосі кружляє астероїд, названий Диканькою, а поряд астероїд, названий в честь М.В. Гоголя. Все це і багато інших цікавих фактів про Гоголя та хутір Диканька дізналися присутні, подорожуючи гоголівськими місцями, слухаючи поетичні уривки гоголівських творів. Новорічні та різдвяні свята вже позаду, але ніколи не пізно поздоровити з ними гостей і пригостити їх справжніми українськими варениками зі сметаною та українською піснею.

/Files/images/filial_22_2017/P1440526.JPG /Files/images/filial_22_2017/Гоголь1.jpg /Files/images/filial_22_2017/Гоголь2.jpg /Files/images/filial_22_2017/Гоголь3.jpg

12.02.2019 Огляд біля книжкової полиці «Австрія – музична країна». Майстер-клас «Малюємо музику»

Наші постійні користувачі подорожували однією з найкрасивіших європейських країн – Австрією. Нас привабили не тільки історичні та архітектурні пам’ятки, краса ландшафтів, музеїв під відкритим небом, таємничих печер та льодовиків, але надзвичайні музичні традиції, та фестивалі, на яких музика звучить у парках, на відкритих сценах, у старовинних замках. Щоб відчути музичну атмосферу Відня, ми разом з дітьми слухали класичну музику: «Місячну сонату» і «Елізі» Бетховена, «Осінній вальс» і «Рондо» Моцарта. А чи можна передати музику фарбами? Звичайно. Познайомившись із Чюрль́онісом — литовським художником і композитором, його картинами в стилі абстракціонізму, діти спробували і собі зобразити прослухану музику. Виявилось, що дуже захоплююче - малювати музику.

21.02.2019 Бібліотечне рандеву «Дім Джульєтти»

Біблітека № 22 продовжує подорожувати Європою разом зі своїми користувачами, знайомитися із пам’ятками європейських країн, культурними подіями, місцями, пов’язаними із творчістю різних письменників. Цього разу разом із учнями 9 класу ми навідалися до італійського міста Верона, яке привертає увагу тисячолітньою історією, пам’ятниками архітектури та подіями трагедії «Ромео і Джульєта», описаними В. Шекспіром. Шекспір ніколи не був в Італії, що не заважало йому захоплюватися цією країною. Сюжет для своєї трагедії він знайшов у італійських письменників: Данте Аліг’єрі та Луїджі да Порто. Присутні відвідали Дім Джульєти, поринули в атмосферу середньовічного побуту, помилувалися пам’ятником Джульєті та подвір’ям, написали листа Джульєті, послухали безсмертні рядки трагедії, подивилися уривки із найкращих кіноверсій шекспірівської трагедії.

/Files/images/filial_22_2017/Верона.jpg

Дата останньої зміни 23 Березня 2019