Повернутися до звичайного режиму

Освіта в країнах Европи

Сьогодні гарна освіта - це запорука професійного зростання, успіху і фінансового благополуччя. Яку освіту (технічну або гуманітарну) отримати, яку спеціальність освоїти, - дуже багато тут залежить від здібностей і бажання, від матеріальних можливостей і планів щодо майбутньої кар'єри.
Основним же фактором при виборі конкретного навчального закладу є наявність у вас необхідної інформації про ті коледжи і Вузи, які готують фахівців з тієї галузі знань, яку ви для себе визначили.
Сьогодні інформацію про зарубіжні освітні установи можна почерпнути з газет і журналів або на сайтах інтернету. Але справа в тому, що більшість публікацій в ЗМІ носить рекламний характер, тому інформацію, що міститься в них, не можна назвати абсолютно об'єктивною.
Пішли в минуле ті часи, коли вчитися за кордоном могли тільки багаті люди або діти з сімей з дуже високим достатком. Агентства міжнародного розвитку деяких країн забезпечують спонсорську підтримку іноземним школярам і студентам в рамках загальної міждержавної програми допомоги і розвитку.
Призначення стипендії - це можливість дати людям знання і навички, які, після повернення молодих фахівців на батьківщину, могли б допомогти розвитку їх країн.
Існує багато програм по обміну школярами та студентами. Щоб стати учасником даної програми, необхідно подати заявку, здати необхідні тести і пройти співбесіду. А найнадійніший спосіб виграти в конкурсі - це добре вчитися, як не банально це звучить.

.

/Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/velikobritanya/Освіта у Великобританії.jpg
Освіта у Великій Британії
/Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/portugalya/Освіта в Португалї.jpg
Освіта в Португалії
/Files/images/vse_pro_vropu/2018/nash_vidannya/lyuksemburg/Освіта в люксембурзі.jpg
Освіта в Люксембурзі
/Files/images/vse_pro_vropu/2018/osvta/нидерланды.jpg
Освіта в Нідерландах
/Files/images/vse_pro_vropu/2018/osvta/угорщина.jpg
Освіта в Угорщині
/Files/images/vse_pro_vropu/2018/osvta/естонія.jpg
Освіта в Естонії
/Files/images/vse_pro_vropu/2018/osvta/хорватія.jpg
Освіта в Хорватії
/Files/images/vse_pro_vropu/2018/osvta/ірландія.jpg
"Середня та вища
освіта Ірландії
"
/Files/images/vse_pro_vropu/2018/osvta/освіта мальта.jpg
"English
по-мальтійськи"
/Files/images/vse_pro_vropu/2018/osvta/греция.jpg
"Вища освіта в Греції
"
/Files/images/vse_pro_vropu/2018/osvta/чехія.jpg /Files/images/vse_pro_vropu/2018/osvta/італія.jpg /Files/images/vse_pro_vropu/2018/osvta/франція.jpg /Files/images/vse_pro_vropu/2018/osvta/фінляндія.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 969

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.