«Сучасна бібліотека: міст ваш!»

«Сучасна бібліотека: міст ваш!» - четвертий ярмарок бібліотечних інновацій став заключною подією програми «Бібліоміст».

Як і обіцяли організатори на ярмарку можна було «Купити» низку ресурсів та ідей, створених за час роботи програми, які допоможуть бібліотекам України розвиватися і впроваджувати нові послуги для громад.
Програма досить цікава і насичена. Як і той рік це майстер-класи, тренінги, конкурс постерів та конкурс «Супербібліотекар-2014», але тепер всюди треба було успіти за один день, і дізнатися нового, і поспілкуватися з колегами…Але ж хіба це вперше... Ми все встигли!

Відкриття!

Секції
Відвідали секцію "Піар-жахастики", дізналися чого бояться журналісти та отримали секрети піар-кухні, ще й спростували твердження журналіста, що в бібліотеках тиша і нікого не має, довели, що у нас вистроюються черги користувачів.
Майстер-клас провели представники піар-офісів сучасних бібліотек.
На ярмарку відбулася презентація курсів дистанційного навчання за такими напрямками "Орієнтація на клієнта", "Адвокація", "Ефективні зв’язки з засобами масової інформації для сучасних бібліотек", "Основи моніторингу та оцінки діяльності публічних бібліотек","Бібліотеки - мости до е-урядування", "Залучення фінансування з місцевих джерел (локальний фандрейзинг)". Кожному учаснику ярмарку було вручено такі навчальні курси для бібліотекарів, також в торбинку було вкладено ще багато корисних матеріалів: "Технічний довідник бібліотекаря" - на допомогу використання комп’ютерної техніки, "Розумні інвестиції. Соціально економічна цінність бібліотек" в статті "Вкладене повертається: приклади бібліотек м. Харкова та м. Бару "- наведені розрахунки бібліотечних послуг нашої бібліотеки.

Ще ми мали нагоду подарувати Матею Новаку проспект про фото-відео лабораторії для дорослих та дітей"Family ArtLab*РодиннаАртЛабораторія".
Ось такий креативний постер, його вогники вказують маршрут до здійснення мрій - Приходьте до бібліотеки! Вивчайте англійську! Здійснюйте свої мрії! Як бачите він зібрав багато лайків.
Разом обрали "Супербібліотекаря -2014"
Заключний ярмарок і церемонія закриття залишили яскраві враження,
щирі емоції, легкий сум і як завжди дали поштовх до нових звершень.

Ми прожили п’ять років з програмою "Бібліоміст" - це були чудові наповненні руху роки, все тепер міст наш, дякуємо за все!


"Сучасна бібліотека: рухаємось вперед!"

Третій ярмарок зовсім несхожий на перші і дуже вдалий!

Ярмарок відбувся в Національному спортивному комплексі «Олімпійський», що дуже асоціює з переможнім рухом вперед бібліотечної спільноти у впровадженні інновацій. Само відкриття ярмарку відбулося в «Холi чемпіонів», дуже креативно не перерізання стрічки, а її зв’язування зі словами з яких формується сучасна бібліотека.
Кожен міг долучитися і виразити свою думку
В кінці ярмарку була сформована ось така хмаринка.
Дедалі жвавіше, дедалі цікавіше ...
Конкурс «Супербібліотекар» був з невідомими умовами, згоду на участь в якому я дала коли ще тільки заповнювала анкету. Виявилося, що я не одна така...
Як на мене, то усі, хто взяв участь у конкурсі - супербібліотекарі.
Також було проведено конкурс на найкращий постер. І у цьому конкурсі наша ЦБС брала участь. Ми презентували творчу майстерню "Family ArtLab" фото-відео лабораторію, яка ось-ось стартує та постер вуличної акції, яка буде організована до Всеукраїнського дня бібліотек і присвячена здоровому способу життя.
Дружнє фото на пам’ять біля постера проекту творчої майстерні з Херсону та навпаки.

В ході ярмарку можна було відвідати тренінги, які відбувалися в кімнатах під назвами олімпійського девізу "Citius, Altius, Fortius" -
"Швидше, вище, сильніше" - нас знову непримусово підштовхували до рухів вперед.

На ярмарку ми отримали заряд позитиву, нові контакти та мотивацію рухатись вперед!

.

.

.

.

На ярмарке библиотечных инноваций

24-25 июля в Луганской областной универсальной научной библиотеке им.А.М.Горького Украинская библиотечная ассоциация проводит межрегиональную ярмарку "Библиотечные инновации для громад: создаем будущее".
В программе ярмарки две основные части: работа экспозиций, представляющих инновации в сфере библиотечной деятельности, и конференция в формате "Поиск будущего". Каждый участник конференции сможет внести свои предложения и стать автором идеи по созданию библиотеки будущего.
Знакомились с новыми формами работы библиотек из Донецкой, Луганской, Харьковской и Днепропетровской областей и наши "Тургеневские девушки".
Гостеприимные луганчане встретили гостей хлебом-солью и ревом моторов байкеров, на которых также лежала миссия привлечь внимание жителей города к торжественному событию.

Из Харькова в ярмарке принимали участие шесть библиотек.
Мы не только с пользой, но и весело провели время

Получили позитивные эмоции

Учились Петриковской росписи
И даже выиграли призы!

Креативные идеи в библиотеке встречались на каждом шагу!

В меню "БиблиоБара" нам предлагали вкусные книги...

Окрыленные новыми идеями, мы сказали Луганску "до свидания"!

Кiлькiсть переглядiв: 1773

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.