«Сучасна бібліотека: міст ваш!»

«Сучасна бібліотека: міст ваш!» - четвертий ярмарок бібліотечних інновацій став заключною подією програми «Бібліоміст».

Як і обіцяли організатори на ярмарку можна було «Купити» низку ресурсів та ідей, створених за час роботи програми, які допоможуть бібліотекам України розвиватися і впроваджувати нові послуги для громад.
Програма досить цікава і насичена. Як і той рік це майстер-класи, тренінги, конкурс постерів та конкурс «Супербібліотекар-2014», але тепер всюди треба було успіти за один день, і дізнатися нового, і поспілкуватися з колегами…Але ж хіба це вперше... Ми все встигли!

Відкриття!

Секції
Відвідали секцію "Піар-жахастики", дізналися чого бояться журналісти та отримали секрети піар-кухні, ще й спростували твердження журналіста, що в бібліотеках тиша і нікого не має, довели, що у нас вистроюються черги користувачів.
Майстер-клас провели представники піар-офісів сучасних бібліотек.
На ярмарку відбулася презентація курсів дистанційного навчання за такими напрямками "Орієнтація на клієнта", "Адвокація", "Ефективні зв’язки з засобами масової інформації для сучасних бібліотек", "Основи моніторингу та оцінки діяльності публічних бібліотек","Бібліотеки - мости до е-урядування", "Залучення фінансування з місцевих джерел (локальний фандрейзинг)". Кожному учаснику ярмарку було вручено такі навчальні курси для бібліотекарів, також в торбинку було вкладено ще багато корисних матеріалів: "Технічний довідник бібліотекаря" - на допомогу використання комп’ютерної техніки, "Розумні інвестиції. Соціально економічна цінність бібліотек" в статті "Вкладене повертається: приклади бібліотек м. Харкова та м. Бару "- наведені розрахунки бібліотечних послуг нашої бібліотеки.

Ще ми мали нагоду подарувати Матею Новаку проспект про фото-відео лабораторії для дорослих та дітей"Family ArtLab*РодиннаАртЛабораторія".
Ось такий креативний постер, його вогники вказують маршрут до здійснення мрій - Приходьте до бібліотеки! Вивчайте англійську! Здійснюйте свої мрії! Як бачите він зібрав багато лайків.
Разом обрали "Супербібліотекаря -2014"
Заключний ярмарок і церемонія закриття залишили яскраві враження,
щирі емоції, легкий сум і як завжди дали поштовх до нових звершень.

Ми прожили п’ять років з програмою "Бібліоміст" - це були чудові наповненні руху роки, все тепер міст наш, дякуємо за все!


"Сучасна бібліотека: рухаємось вперед!"

Третій ярмарок зовсім несхожий на перші і дуже вдалий!

Ярмарок відбувся в Національному спортивному комплексі «Олімпійський», що дуже асоціює з переможнім рухом вперед бібліотечної спільноти у впровадженні інновацій. Само відкриття ярмарку відбулося в «Холi чемпіонів», дуже креативно не перерізання стрічки, а її зв’язування зі словами з яких формується сучасна бібліотека.
Кожен міг долучитися і виразити свою думку
В кінці ярмарку була сформована ось така хмаринка.
Дедалі жвавіше, дедалі цікавіше ...
Конкурс «Супербібліотекар» був з невідомими умовами, згоду на участь в якому я дала коли ще тільки заповнювала анкету. Виявилося, що я не одна така...
Як на мене, то усі, хто взяв участь у конкурсі - супербібліотекарі.
Також було проведено конкурс на найкращий постер. І у цьому конкурсі наша ЦБС брала участь. Ми презентували творчу майстерню "Family ArtLab" фото-відео лабораторію, яка ось-ось стартує та постер вуличної акції, яка буде організована до Всеукраїнського дня бібліотек і присвячена здоровому способу життя.
Дружнє фото на пам’ять біля постера проекту творчої майстерні з Херсону та навпаки.

В ході ярмарку можна було відвідати тренінги, які відбувалися в кімнатах під назвами олімпійського девізу "Citius, Altius, Fortius" -
"Швидше, вище, сильніше" - нас знову непримусово підштовхували до рухів вперед.

На ярмарку ми отримали заряд позитиву, нові контакти та мотивацію рухатись вперед!

.

.

.

.

На ярмарке библиотечных инноваций

24-25 июля в Луганской областной универсальной научной библиотеке им.А.М.Горького Украинская библиотечная ассоциация проводит межрегиональную ярмарку "Библиотечные инновации для громад: создаем будущее".
В программе ярмарки две основные части: работа экспозиций, представляющих инновации в сфере библиотечной деятельности, и конференция в формате "Поиск будущего". Каждый участник конференции сможет внести свои предложения и стать автором идеи по созданию библиотеки будущего.
Знакомились с новыми формами работы библиотек из Донецкой, Луганской, Харьковской и Днепропетровской областей и наши "Тургеневские девушки".
Гостеприимные луганчане встретили гостей хлебом-солью и ревом моторов байкеров, на которых также лежала миссия привлечь внимание жителей города к торжественному событию.

Из Харькова в ярмарке принимали участие шесть библиотек.
Мы не только с пользой, но и весело провели время

Получили позитивные эмоции

Учились Петриковской росписи
И даже выиграли призы!

Креативные идеи в библиотеке встречались на каждом шагу!

В меню "БиблиоБара" нам предлагали вкусные книги...

Окрыленные новыми идеями, мы сказали Луганску "до свидания"!

Кiлькiсть переглядiв: 1143

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 23 Листопада 2020

Фотогалерея