Ми переможці конкурсу проекту
«Творчі майстерні»

Творча майстерня -Family ArtLab" - стартуемо!

/Files/images/tsbs/Плакат-постер.jpg

Давно відомо, що конкурси, організовані програмою "Бібліоміст", стають потужним стимулом до перетворення звичайної традиційної бібліотеки на сучасну, креативну, дванольну установу.Це диво-перетворення бібліотеки нашої ЦБС відчувають на собі вже півтора роки, з того часу, як наш перший проект здобув перемогу.


І от наступна сходинка до успіху -

Щиро вітаємо всіх переможців!

Проект "Family ArtLab - Родинна АртЛабораторія", який запропонувала наша бібліотека, передбачує організацію технологічного арт-простіру (хакерспейсу), що спрямований на заохочення креативності і уяви в бібліотеці, стимулювання спільної творчої діяльності дітей та батьків за допомогою різноманітних заходів: фотокросів та фотоконкурсів, конкурсів відеороликів, художніх фотовиставок, конкурсів креативної озвучки та ін.
Партнери проекту, серед яких освітня платформа EDUkIT, онлайн-журнал для фотолюбителів «ЛюбоФ», Харківська обласна державна телерадіокомпанія «ОТБ», «Незалежна служба новин», Харківська обласна громадська організація «Громада Харкова», проведуть навчальні майстер-класи і тренінги з мистецтва створення фото і відео контенту.
За перебігом втілення проекту можна буде слідкувати на створенному в рамках проекту сайті, на сторінках у соціальних мережах, у передачах місцевого телебачення.
Ще раз дякуємо "Бібліомосту" за вагому підтримку у зміцненні іміджу бібліотеки, як сучасної установи, можливість зайняти новий сегмент в наданні громаді інноваційних послуг та організації простору для творчості.

Наш сайт Family ArtLab - номинант конкурса библиотечных веб-сайтов на платформе EDUkIT!

Не прошло и года, как сайт нашей ЦБС оказался в пятерке призеров конкурса"Истории успеха вместе с EDUkIT!".
И вот мы снова поучаствовали вконкурсе библиотечных веб-сайтов от EDUkITс новым сайтомFamily ArtLab - Родинна АртЛаборатория, созданном в рамках проекта "Творчі майстерні". И снова успешно!
Наш сайт выиграл в номинации
"Найкращий сайт библиотечного проекту".

Мы благодарим Бібліоміст и EDUkIT за оказанное внимание и поддержку.
От всей души поздравляем всех победителей конкурса.

Мы знаем - победы окрыляют и дают силы и вдохновение для воплощения новых идей. Дерзайте, не бойтесь перемен - и тогда ваши пользователи будут с гордостью говорить: "Я хожу в СОВРЕМЕННУЮ библиотеку!

/Files/images/tsbs/12.png

Вдруге стаємо переможцями програми «Бібліоміст»!

Центральна бібліотека імені І.С. Тургенєва ЦБС Комінтернівського району та її філії сімейного читання № 5 та № 39 пройшли відкритий конкурсний відбір і стали переможцямип'ятого раунду конкурсу з організації нових бібліотечних послуг із використанням вільного доступу до Інтернету.

З нетерпінням чекаємо на комп`ютерне обладнання та на позитивні зміни в роботі цих бібліотек.

До того ж, 7 бібліотекарів нашої ЦБС стали чвертьфіналістамипроекту «Сучасний бібліотекар», що теж реалізується програмою «Бібліоміст».


Обласний етап конкурсу
«Найкращий читач України - 2013» добіг кінця

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України - 2013». Його організаторами на регіональному рівні є Департамент культури і туризму Харківської облдержадміністрації і Харківська обласна бібліотека для дітей.

Цього року для участі у конкурсі організатори місцевих і районних етапів залучили понад 4,5 тисяч дітей – учнів 6 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області, які змагалися за звання найкращого читача на місцевому і районному етапах з 25 лютого до 20 березня.

70 дітей – переможців цих етапів протягом 3-х днів (29 березня, 9 та 10 квітня) відвідали Харківську обласну бібліотеку для дітей для участі в обласному змаганні.

Члени журі побачили не тільки презентації улюблених книжок та літературних персонажів, але і мали змогу оцінити творчі роботи: власні малюнки і літературні твори, поробки-артефакти, читацькі щоденники, електронні презентації, і навіть – музичні імпровізації, присвячені воєнній тематиці, адже конкурс приурочено до 70-річчя визволення Харківщини від фашистських загарбників та Року дитячої творчості в Україні.

Протягом всіх днів змагання для дітей відбулося справжнє свято дитячого читання - ІІ-й Літературний фестиваль «Книжковий зорепад», який добре знайомий учасникам конкурсу минулих років. Цього року до свята залучилися волонтери – представники Харківської обласної громадської організації «Харківський центр волонтерів». Діти стали учасниками різноманітних інтерактивних ігор, конкурсів та вікторин, інтелектуальних змагань.

Вперше за всі роки проведення конкурсу (з 2005 року) всі діти, які за різних причин не змогли приїхати до бібліотеки, мали можливість презентувати свої улюблені книги і стати учасниками змагання за допомогою скайп-звязку: це переможці місцевих етапів Борівського, Барвінківського і Богодухівського районів.

В останній день заходу дружньою читацькою командою діти намалювали яскравий плакат «Я люблю читать!» і залишили його на згадку обласному журі.

Внаслідок підрахунку отриманих балів учасників змагання, було визначено переможців і номінантів.

Гран-пріконкурсу отримав Ноженко Денис (Ізюмський район).

І місцепосіли учні 6 та 7 класів:

-Онишко Карина (Балаклійський район);

-Расторгуєва Наталія (Нововодолазький район).

ІІ місце:

-Вензель Марія (Комінтернівський район, м.Харків)

/Files/images/tsbs/059.JPG

- Пльонкін Артем (м.Чугуїв).

ІІІ місце:

- Джавадов Дмитро (м.Чугуїв)

- Долгополов Кирило (Валківський район).МЫ ПОБЕДИТЕЛИ!!!
Конкурса "Истории успеха вместе с EDUkIT!"

/Files/images/tsbs/logo_ukr.jpg

/Files/images/Лето.jpg

EDUkITпригласил участников проекта принять участие в необычном конкурсе. Задача была такой: написать историю об успешном использовании сайта. Правдивый, содержательный рассказ, чтобы поделиться с коллегами своим опытом, рассказать о своих достижениях.

Все, кто откликнулся на приглашение, получили приятные подарки.

Все участники конкурса, которые поделились своим успешным опытом, получат дополнительные призы отпроекта «Библиомост».

Пятеро победителей бесплатно посетят международную образовательную конференцию, которая пройдет на Южном побережье Крыма во время «бархатного сезона» 2013 года.

Призеры:

·Линевич Павел Казимирович(Информационно-методический центр управления образования и науки Новоград-Волынского городского совета,http://nv-imc.edukit.zt.ua)

·Иванова Валентина Григорьевна(Центральная библиотека им. И.С. Тургенева ЦБСКоминтерновского района г. Харькова,http://biblioteka-turgeneva.edu.kh.ua)

·Кириченко Татьяна Алексеевна(Антрацитовская общеобразовательная школа I-II ступеней №4,http://antratsit-school4.edukit.lg.ua)

·Мартенко Елена Алексеевна(Научно-методический центр Броварского управления образования,http://brovary-osvita-nmc.edukit.kiev.ua)

·Чуян Сергей Николаевич(Березовская специальная общеобразовательная школа-интернат I-III ст. Житомирского областного совета,http://berezivka-zhyt-internat.edukit.zt.ua)

На крымской конференции участники вместе с нами отснимут видеосюжеты по мотивам пяти интересных историй успеха. Команда EDUkIT подготовит сценарий для каждого автора и экранизирует его рассказ.

Подробнее читайте в разделе"Истории успеха участников".


/Files/images/17887.jpg

Депутат Харьковского городского совета Анатолий Денисенко и председатель администрации Коминтерновского района Роман Веприцкий
поздравили сотрудников ЦБС Коминтерновского с Всеукраинским днем библиотек.

Галерея "ЦБ ім. Тургенєва"

Кiлькiсть переглядiв: 20

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 05 Червня 2020

Фотогалерея