Шановні читачі!

На цій сторінці представлені книжкові бестселлери, які щойно надійшли до книжкових магазинів. Сподіваємося, що ця інформація допоможе вам зорієнтуватися в морі книжкових новинок.
Деякі з книг ви можете скачати з сайтів (див. сторінку "Літературний Інтернет") у електронному вигляді.

НЕ ПРОПУСТІТЬ! Саме ці книги є хітами читацьких симпатій та топами продажів книгарень!
Приємного читання

..

.

.

/Files/images/lena/knigi/unnamed (1).jpg

Тьорнер Т. Ми всі такі різні / Трейсі Тьорнер, Оса Джиллянд; пер. з англ. - Харків: Ранок, 2002. 48 с.

Книга «Ми всі такі різні» розповідає про те, якими різними бувають люди. У ній ми познайомимося з дітками з однієї школи, з їхніми вчителями, батьками й опікунами. Усі вони мають досить різні родини, вподобання та неприйняття, національності та культури, можливості та особливості,.. але також і багато спільного. Ця книга неймовірно добра. Вона вчить з повагою ставитися до інакшості інших та радіти тому, що ми всі такі різні, і кожен з нас ─ особливий.

.

.

.

/Files/images/lena/knigi/unnamed.jpg

ДЖИЛЛЯНД О. Це наш світ. Харків: Ранок, 2022. - 48 с.

З книги «Це наш світ» ми дізнаємося, як живуть дітлахи в різних куточках нашої планети. Уявіть лишень: дехто з них плаває з черепахами на півдні Тихого океану, хтось їздить до міста снігоходом із диких земель Аляски, а хтось дістається школи підвісною дорогою над долиною в Андських горах. Усі ми живемо по-своєму в різних куточках нашої планети. Та існує багато речей, які нас об'єднують. Ця добра і проста ідея наскрізно пронизує всю книгу.

.

.

.

/Files/images/lena/44785_114397.jpg

Коул Даніель. Детектив Коукс. Кн. 1. Лялька: роман. . - Харків: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля. 2021.- 384 с.

Детектив Натан Вульф був переконаний, що знає про злочини все... До того моменту, доки колишня напарниця Емілі Бакстер не попросила його прийти на місце нового злочину — до сусіднього будинку, на який виходили вікна його кімнати. Від моторошного видовища в нього захолола кров. Посеред кімнати він побачив підвішену до стелі страхітливу фігуру, схожу на творіння Франкенштейна. Тіло жахливої маріонетки було зшито з частин кількох людей. Шість жертв безжального маніяка страшно з’єдналися у смерті. І вказівний палець мертвого створіння було спрямовано просто на вікно Вульфа...

.

.

.

.

/Files/images/lena/velyka-nespodivanka-dlya-malenkoi-kroli-925974.800x800.jpeg

Хеддоу С. Велика несподіванка для маленької Кролі: повість/ Свапна Хеддоу; пер. з англ. - . Харків: Віват, 2021. - 96 с.

Коли Маленькій Кролі стає нудно, вона вирушає на прогулянку разом із дідусем. Дорогою вони зустрічають різних лісових звірят, яким потрібна допомога, і кожного намагаються розрадити. День перестає бути нудним і минає швидко, а на наступний ранок дідусь підготував для Кролі завдання. Виконуючи його, вона збирає гілочки і квіточки й не знає, який сюрприз на неї чекатиме і яку нагороду за допомогу іншим вона отримає.

.

.

.

/Files/images/lena/57770_113286.jpg

Кемерон Брюс. Ідеальне Різдво для собаки: роман/ Брюс Кемерон; пер з англ. - Харків: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2021. - 256 с.

Навряд чи проблеми, що навалилися на родину Ґоссів, є унікальними: непорозуміння між поколіннями, нездатність почути одне одного та звичка звинувачувати інших у власних невдачах. Найстарший член сім’ї, дідусь Сандер — у депресії, бо не може змиритися зі смертю дружини. Мати сімейства Джуліана важко переживає «декретну ізоляцію», скучає за своєю адвокатською кар’єрою і мріє про повернення на роботу. От тільки це не так просто — на ній будинок, троє дітей і весь родинний побут. Її чоловік Гантер постійно пропадає на роботі в надії на підвищення. Донька Елла переживає підліткову кризу, а близнюки Ґаррет і Юен доводять усіх своїми дитячими витівками. Добробут Ґоссів тріщить по швах... І коли одного дня Елла приходить додому з маленьким цуценям на руках, постає питання: чим чотирилапа несподіванка стане для кожного з них? Ще однією проблемою чи маленьким кудлатим дивом, що об’єднає родину? На Різдво може статися що завгодно...

.

.

/Files/images/lena/56359_109616.jpg

Мойєс Д. Щасливі кроки під дощем: роман /Джожо Мойєс; пер з англ . - Харків: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2021. - 416

Юна Кейт втекла з батьківського дому. Дівчина пообіцяла собі, що ніколи не виховуватиме свою дитину так, як виховували її саму. А потім народилася Сабіна й усе повторилося. Уперте й вибухове дівча з презирством ставиться до своєї матері й засуджує її. Непорозуміння між ними глибшає, поки не перетворюється на прірву. Сабіну відправляють до Ірландії пожити з бабусею, Джой, яку та побачить уперше в житті. Подих старого будинку просякнутий пліснявою та пам’яттю, у ньому сплелися щастя, надія і застарілий біль. Сабіна, Джой і Кейт починають розуміти: щоб упевнено крокувати вперед, не завадить озирнутися на те, що залишаєш позаду.

.

.

.

/Files/images/lena/Ч681006У-943-650.jpg

Чейнані Зоман. Школа Добра і Зла. Кн. 6. Єдиний Істинний король: роман / Зоман Чейнані; пер з англ. - Харків: Ранок, 2021. - 656 с.

Остання шоста книжка серії «Школа Добра і Зла» розставить всі крапки над «і». Останній бій відбудеться між Тедросом і Джапетом, Левом і Змієм. Настав час дізнатися, кому підкориться Камелот і Нескінченні Ліси, кого обере Екскалібур та кому дістанеться корона! Виграє лише істинний син легендарного Артура. Приготуйтеся до Кінця кінців.

.

.

.

.

/Files/images/lena/e840a440_d3f7_11eb_814e_0050568ef5e6_9177d02b_d423_11eb_814e_0050568ef5e6.jpg

Кокотюха Андрій. Вигнанець і шляхетна полонянка: роман / Андрій Кокотюха. - Харків: Віват, 2021. - 304 с.

1919 рік, Катеринославщина. Колишній поліцейський-вигнанець Платон Чечель служить у петлюрівській розвідці. Виконуючи таємне завдання в глибокому ворожому тилу, Платон опиняється в пастці і дивом виривається від білих. Але ― потрапляє до рук червоних... Тепер він за крок до розстрілу. Разом із ним у полоні юна і шляхетна Дарина Ільницька. Страшно подумати, що загрожує їй. Тому Чечель робить відчайдушну спробу врятувати себе та дівчину ― береться розслідувати вбивство ворожого командира. Ціна звільнення ― знайдений вбивця. Тільки ж навряд можна вірити комісарським обіцянкам...

.

.

.

/Files/images/lena/knigi/d5d6e0f5_03dd_11ec_8150_0050568ef5e6_3b0e92b3_03e2_11ec_8150_0050568ef5e6.jpg

Жуков Сергій. Україна. Від первісних часів до сьогодення / Сергій Жуков, Марія Тахтаулова. - Харків: Ранок, 2021. - 96 с.

«Україна. Від первісних часів до сьогодення» відправить допитливих українців у подорож минулим їхньої країни. Книжка розкаже про перших людей на українських землях, про поселення давніх слов’ян, про князів, козаків… і так аж до президентів. У цій мандрівці читачі дізнаються про знакові місця, культурну спадщину та досягнення українців у різних галузях. Кожен факт підкріплюють ілюстрації, що оживлюють події і полегшують сприймання інформації. Це книжка, з якою дитині сподобається вивчати історію!

Цю книжку для тебе написали двоє істориків з Харкова. Колись вони разом училися в університеті й навіть сиділи за однією партою.
Марія Тахтаулова — історикиня, кандидатка історичних наук, начальниця Північно-Східного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам'яті, авторка понад 25 наукових і науково-популярних публікацій.
Сергій Жуков — історик, журналіст, кандидат історичних наук, автор близько 30 наукових робіт. Має 8 років викладацького досвіду.

.

.

.

/Files/images/lena/knigi/bb6c8f2abec5dfc2729555e92ebc2cb0.jpg

Маас С.Д.. Трон зі скла. Кн. 2. Корона опівночі: роман /Сара Джанет Маас; пер. з англ. - Харків: Віват, 2021. - 528 с.

Найбезстрашнішій з усіх асасинок Адарлену лише вісімнадцять. Селена — видатна вбивця, якій вдалося виграти небезпечні змагання та здобути титул королівської оборонниці. Утім, їй обіцяли ще й таку омріяну свободу, а натомість дівчина не здатна навіть дати волю своєму серцю. Більшого тягаря в неї на душі ще не бувало: якщо вона холоднокровно вб’є аж такого ненависного їй ворога — це означатиме смертельний вирок для всього найдорожчого в її житті. Здавалося б, вибір простий, адже вона вбивця. Та чи має серце вбивця? У всякому разі, Селена буде вирішувати, за що битися: за любов, за виживання чи за майбутнє королівства.

.

.

.

/Files/images/lena/knigi/zagadka_622_nomera.png

Діккер Ж. Загадка 622 номера: роман / Жоель Діккер; пер. з англ . - Львів: Видавництво Старого Лева, 2021. - 712 с.

Одного грудневого ранку на підлозі в номері 622 розкішного готелю в швейцарських Альпах знаходять труп. Поліції так і не вдається розкрити справу, а з плином часу чимало людей забуло про те, що сталося. Через багато років письменник Жоель Діккер приїжджає в той самий готель, щоб оговтатися від розриву стосунків. Він навіть не уявляє, що закінчить розслідувати давній злочин, та ще й не сам: Скарлетт, прекрасна гостя й письменниця-початківка, що зупинилась у сусідньому номері, буде супроводжувати його в пошуку, а також намагатиметься збагнути, як написати хорошу книжку. Що сталося тієї ночі? Відповідь на це питання знайдемо в цьому диявольському детективі, побудованому з точністю швейцарського годинника. Жоель Діккер нарешті приводить нас до рідної країни, щоб розповісти про розслідування, яке поєднує любовний трикутник, ігри з владою, зради і заздрість у не такій вже спокійній Швейцарії, де правда сильно відрізняється від усього, що ми собі уявляли.

.

.

.

/Files/images/lena/knigi/vyatrovich_150h230.800x800.jpg

В'ятрович Володимир. Нотатки з кухні "переписування історії". - Київ: Наш формат, 2021. - 528 с.

Історик Володимир В’ятрович зібрав низку власних публікацій — від початку 2000-х до нашого часу — та доповнив їх сучасним наративом. Це статті, колонки, інтерв’ю, у яких ідеться про національну ідентичність, Голодомор, визвольну боротьбу й «людей волі», Помаранчеву революцію і Євромайдан, матеріали під грифом «цілком таємно», які одного дня стали «цілком нетаємними». Значну частину цієї історії автор ретельно дослідив, а ще частину — допомагав творити.Ось чому це книжка про минуле — авторове, українців, минуле загалом, про історію як history і story, про колективне й особисте.

.

.

.

/Files/images/lena/knigi/73734original-943-650.jpg

Макеналті Стейсі. Сонце: одне на мільярд: дитяча енциклопедія. - Харків: Ранок, 2021. - 40 с.

«Сонце: одне на мільярд» – це найкосмічніша книжка-картинка для дошколяриків. Тут власною персоною Сонце – справжня зірка в усіх значеннях цього слова – весело й легко розказує дітям цікаві факти про себе. Коли у Сонця день народження? І як довго воно ще сяятиме? Чому від нього фанатіють всі планети й до чого тут гравітація? Про все це маленькі земляни дізнаються на сторінках зіркової автобіографії. У книжках серії «Сонячна система» про себе також розказали Земля, Місяць і Марс.

.

.

/Files/images/lena/knigi/57078_111755.jpg

Ферранте Елена. Брехливе життя дорослих: роман. - Харків: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2021. - 352 с.

Джованна росла з переконанням, що в неї ідеальні батьки, які обожнюють її та одне одного. Аж раптом вона почула, як батько порівнює її зі своєю ненависною сестрою Вітторією. Як таке може бути? Ця жінка — монстр, ганьба та ворог їхньої родини. Тепер дівчинка прагне зустрітися з нею, аби впевнитися, що не має нічого спільного з тіткою. Це знайомство відкриває Джованні певні сімейні таємниці і таке чуже, поки що не зрозуміле життя дорослих. Зрада, розчарування в батьках, перше кохання, сексуальний потяг та пристрасне бажання любити — рідний Неаполь перетворюється для неї на поле битви, місце особистих перемог і поразок. Джованна прагне віднайти правду. Але чи варто шукати її у світі дорослих, які вчать дітей не брехати, але постійно брешуть одне одному?

.

.

/Files/images/lena/knigi/Безымянный.png

Дашвар Л. Село не люди. Кн. 2. Добити свідка: роман. - Харків: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2021. - 448 с.

Чотирнадцять років тому через інтриги і жадібність сільського магната Івана Залусківського згоріла Шанівка, постраждали селяни, та найбільше — Катерина, яка втратила всіх, кого любила. Чотирнадцять років Залусківський і Катерина не бачилися. Поки він багатів та міцнів, дівчина поступово втрачала свій особливий дар передбачення. І так би їхні дороги розійшлися назавжди. Якби одного дня на занедбаному шанівському обійсті школярка Стаська не знайшла... труп чоловіка.

Катерина знає, хто жертва і хто вбивця. Тепер її життю знову загрожує небезпека. Через наклеп Катерина й сама опиняється під підозрою. Вона нікому не вірить і майже ніхто не вірить їй. А той, хто розпочав смертельне полювання на Катерину, упевнений: порятунку їй немає. Розпочате багато років тому час довести до кінця...

.

.

.

/Files/images/lena/knigi/191410106.jpg Горіха Зерня Тамара. Принцип втручання: роман. Київ: Білка, 2021.- 272 с.

«Принцип втручання» – це детектив. І одночасно не-детектив. Це драма і комедія, смішна до сліз і зворушлива до ненависті історія. Це книга, на якій можна ворожити. Або різко закрити і кинути в обличчя ворогу, хай навіть твій ворог дивиться на тебе із дзеркала. Героїня книги – жінка з дірою у грудях. На тому місці, де мало б бути серце, у неї діра та є ще таємниці, які з одного боку нас не вбивають, а з другого чомусь не поспішають робити сильнішими. Єдиною опорою і розрадою Станіслави стала робота. Чистий холодний розум, логіка і математика, ось її безпечна гавань, ось світ, у якому вона задає власні правила гри і почувається у безпеці. І з цього світу формул і рівнянь її висмикує прохання. Прохання, яке неможливо відхилити. Але і погодитися теж неможливо, тому що це якось дивно. І абсолютно нелогічно. І ще трошки смертельно небезпечно.

.

/Files/images/lena/knigi/завантаження.jpg Ґалбрейт Р. Бентежна кров: роман/пер. з англ. - Київ: КМ-Букс, 2021. - 800 с.

Книги Роберта Ґалбрейта - це захоплива детективна історія з несподіваним фіналом, неймовірно закрученими сюжетними лініями та шокуючими подіями! Приватний детектив Корморан Страйк приїхав у Корнволл у гості до родичів, але й тут робота не відпускає його: до нього звертається жінка з проханням допомогти розшукати її матір, яка зникла за загадкових обставин далекого 1974 року. Страйк ще не займався такими давніми справами, але, попри невисокі шанси на успіх, він заінтригований і вирішує поновити розслідування. Розгадуючи таємниче зникнення, Страйк і його напарниця Робін Еллакотт зіштовхнуться з неймовірно заплутаною історією, в якій виринають то карти таро, то маніяк-психопат, то ненадійні свідки. І виявлять, що навіть справи сорокарічної давнини можуть бути смертельно небезпечними... П'ята книжка циклу про Страйка і Робін - "Бентежна кров" - це захопливий детективний лабіринт, який не відпускає до самого кінця. Роберт Ґалбрейт - псевдонім Дж. К. Роулінг, уславленої авторки "Гаррі Поттера".

.

/Files/images/lena/knigi/hroniky-revolyutsii-vijny-ta-revanshu-924108.270x390.jpeg Прозапас В. Хроніка революції, війни та реваншу. - Київ: Білка, 2021. - 424 с.

Ця хроніка велася сім років. Вона описує події, безпосереднім учасником яких був автор із зими 2014-го та Майдану, через війну та етапи розвитку української держави — до олігархічного консенсусу та наступу реваншу, що прийшов услід за ним у 2019-2020 роках. Наша пам’ять — це наша зброя, і єдиний шанс припинити десятками (а то й сотнями) років робити одні й ті самі помилки. Ця «Хроніка» для тих, хто це усвідомлює.

.

.

.


/Files/images/lena/kosmokoti-marsians-ki-hroniki-murka-mnjauska1.jpg Ілюха Юлія. Космокоти. Марсіанські хроніки Мурка Мняуса. - Чернівці: Видавництво 21, Чорні Вівці, 2020. - 112с.

День, коли пухнастий котик Мурко побачив по телевізору відомого винахідника Ілона Маска, перевернув життя звичайного домашнього улюбленця догори дриґом. Відтепер він доброволець Мурко Мняуск, і його найбільша мрія — полетіти на Марс! Чи вдасться Муркові зустрітися з Ілоном Маском, щоб стати першим у світі котиком-марсонавтом, та чи відкриє йому свою головну таємницю червона планета?

.

.

/Files/images/lena/5decbf82f5564c4892e2611367e6d4f3.jpg Кеннон Джоанна. Я врач! О тех, кто ежедневно надевает маску супергероя. - Киев: Форс, 2020. - 224с.

Интересно ли вам взглянуть на медицину под другим углом и узнать, что испытывают врачи, когда спасают жизни людей? Джоанна Кэннон, автор книги и врач-психиатр, не боится говорить о собственной уязвимости и совершенные ею ошибки. Для этого она проведет вас больничными палатами и расскажет о пациентах, которым познакомилась по долгу службы. Каждая ее история наглядно показывает, что пациенты и врачи - обычные люди, которые заслуживают уважения и сочувствия, и призывает гуманно относиться друг к другу.

Медицина не ограничивается скальпелем и дефибриллятором, автор рассказывает, как важно быть рядом с умирающим пациентом в последние часы его жизни и как часто одно правильно или неправильно подобранное слово может сыграть огромную роль.

.

.


/Files/images/lena/img400_2_25.jpg Пономарьова Наталія. Мисливці на каріозних монстрів. - Київ: Видавничий центр "12", 2020. - 40с.

Шпигунська команда каріозних монстрів — це десять мешканців загадкової планети Мегазоїд. Понад усе вони люблять солодощі. Одного разу каріозні монстри потрапляють на Землю. Щоб вижити в нових умовах, шпигуни терміново шукають безмежні запаси смаколиків. І знаходять їх у дітей, які так само обожнюють ласощі. Проте на заваді підступному плану захоплення землян стають надійні помічники чистоти і прихильники здоров'я. Хто ж ці мисливці на каріозних монстрів? Чи переможуть вони шкідників? Дізнавайтеся у першій частині фантастичних пригод про мегазоїдців.

.

.

/Files/images/lena/67114.970.jpgГресь Анна. Діти та ґаджети. Секрети розумного спілкування. - Харків: Основа, 2020. - 144с.

Шпигунська команда каріозних монстрів — це десять мешканців загадкової планети Мегазоїд. Понад усе вони люблять солодощі. Одного разу каріозні монстри потрапляють на Землю. Щоб вижити в нових умовах, шпигуни терміново шукають безмежні запаси смаколиків. І знаходять їх у дітей, які так само обожнюють ласощі. Проте на заваді підступному плану захоплення землян стають надійні помічники чистоти і прихильники здоров'я. Хто ж ці мисливці на каріозних монстрів? Чи переможуть вони шкідників? Дізнавайтеся у першій частині фантастичних пригод про мегазоїдців.

.

.

/Files/images/lena/garet-dzhons-lyudyna-yaka-zabagato-znala-920507.800x800.jpeg

Влеклий Мірослав. Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала.- Львів: Човен, 2020. - 336с.

Книга польського репортера та письменника Мірослава Влеклого — жанрово унікальна. З одного боку, автор створив репортаж-реконструкцію подорожі до Радянського Союзу в 1930-х роках Ґарета Джонса — британського репортера, який першим розповів у західних медіях правду про Великий голод в Україні. З іншого боку, ця книга — докладна та драматична біографія Ґарета Джонса, якого за опубліковані тексти про «комуністичний рай» цькували деякі корумповані західні журналісти, а через декілька років він помер за достатньо загадкових обставин.

.

.

/Files/images/lena/podorozh-sobaki.jpgКемерон Брюс. Подорож собаки; роман /пер. з англ. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного дозвілля", 2019. - 240с.

Одна з найкращих історій про собак

Від автора бестселера «Життя і мета собаки»

Книжка про вірність, що не поступається історії Хатіко

Дружко — звичайний пес із надзвичайно великим та добрим серцем. Своє життя він присвятив господареві Ітану, ставши для нього найвідданішим другом, якого не знайти серед людей. Це був сенс життя для Дружка — зробити Ітана щасливим. А тепер, коли господаря не стало, пес готовий присвятити своє життя милій Клеріті, онуці Ітана. Піклуватися про неї, захищати, веселити та підтримувати — ось його призначення. Але мати дівчинки розлучає друзів... І в найскладніший період життя Клеріті залишається самотньою. Та немає таких перешкод, які б не змогла подолати справжня дружба й собача вірність!

.

.

/Files/images/lena/4177cb92_0aaa_11ea_8123_000c29ae1566_cf8f9b38_0aab_11ea_8123_000c29ae1566.jpgРидделл Крис. Оттолайн і Жовта Кішка: повість / пер. з норв. - Харків: Ранок, 2020, 176с.

Оттолайн – маленька дівчинка, за якою доглядає любий пан Манро, волохате створіння з болота у Норвегії, поки її батьки подорожують світом. Друзі обожнюють вирішувати складні задачки та видумувати дотепні плани. Одного разу увагу Оттолайн привертають статті в газеті про пограбування квартир заможних пані. Тим часом пан Манро помічає оголошення про зникнення кімнатних песиків. Чи пов’язані ці злочини, і хто стоїть за ними?

.

.

.

/Files/images/lena/koli-ya-bula-lisiceyu.jpgПоставна Таня. Коли я була лисицею. - Харків: Віват, 2019, 64с.

Дідусь говорить своїй онуці, що насправді вона – лисиця. Дівчинка вірить. З цього дня починаються пригоди Лисички, її собаки Меркурія та особистого янгола на ім’я Ре. Ця книжка про дитинство і віру в дива. Про силу дитячої уяви і стосунки зі старшими. Про те, що деколи дідусь і бабуся можуть замінити батьків, а сім’я не обов’язково складається з мами і тати. Ця книжка допомагає дітям краще зрозуміти дорослі проблеми, а дорослим – згадати дитинство. «Коли я була лисицею» – важлива книжка про сприйняття світу, яка потребує не лише читання, а й обговорення разом із дитиною. Вмикайте свою уяву на повну і ласкаво просимо до світу Лисички!

.

.

/Files/images/lena/50252_86898.jpgЛіппінкотт Рейчел. За п’ять кроків до кохання: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019. - 240с.

П’ять кроків і в жодному разі не ближче. Інакше це може вбити Стеллу. Чому? Рідкісна хвороба, яка з дитинства не давала жити нормальним життям. Не наближайся, не варто. Незабаром на неї чекає операція, і нарешті все буде добре. Та все одно тримай дистанцію. Коли тобі хочеться обійняти її чи торкнутися волосся - не наближайся до неї, Вілле. Ти саме той, кого вона мусить уникати попри все. навіть один твій подих може зруйнувати все її життя. Якщо ти хочеш, щоб вона жила, — тримайся на відстані. Але я знаю, ти не можеш. Чому саме ти закохався в неї? Чому вона покохала саме тебе? Разом - не можна. Окремо - неможливо…

.

.

/Files/images/lena/bd6eb932_fcb2_11e9_8123_000c29ae1566_3f2f8037_fcb3_11e9_8123_000c29ae1566.jpg Морган сара. Як зберегти таємницю: роман. - Харків: Віват, 2019, - 384с.

Роман «Як зберегти таємницю» — захоплива багатошарова історія, що змусить читача замислитись над швидкоплинністю часу, наслідками прийнятих рішень і власним майбутнім.

Три покоління жінок із родини Стюарт — бабуся Ненсі, дві доньки Лорен і Дженна та онука Маккензі — зберігають власні таємниці. Бабуся Ненсі багато років крається тим, що ніколи належно не справлялася з материнськими обов’язками; Лорен певна, що її шлюб вдалий, хоча насправді він виявився хитким; Дженна ніяк не може зачати дитину, без котрої не мислить життя із коханим чоловіком, а в Маккензі підлітковий вік з усіма його труднощами. Зібравшись докупи в родинному гніздечку через життєву кризу, ці жінки вчаться позбуватися болючих таємниць, розкривати свої серця та цінувати й підтримувати одна одну, попри всі випробування й негаразди. Кожна з них повинна пройти власний шлях до самореалізації, щоб віднайти радість, любов і прощення.

.

.

/Files/images/lena/51971_94264.jpgДзюба Сергій. Заборонений. Історія життя і боротьби Василя Стуса: роман. - Харків: Фабула, 2019. - 176с.

Колишній аспірантці, яка працювала над дисертацією про життя і творчість видатного поета Василя Стуса, а нині за волею обставин стала медсестрою, запропонували доглядати помираючу від важкої хвороби жінку. Як виявилося важкохвора у минулому була полковником КДБ і багато разів зустрічалася зі Стусом, особливо в останні дні його життя. У романі надзвичайно насичено змальовано життя поета на його рідній Донеччині, в оточенні друзів, педагогів і літераторів, і в концтаборі — де утримували в’язнів совісті, ставлячи їм у провину їхні переконання. Чимало уваги приділено у романі й долі останньої рукописної збірки поета.

.

.

/Files/images/lena/51191_89668.jpgКіз Деніел. Доторк: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб сімейного Дозвілля", 2019. - 256с.

Вони не хотіли завдати комусь шкоди. Вони не злочинці і не вбивці. Вони просто хороші люди, з якими трапилося багато поганого. Однак ніхто не вірить. Тепер подружжя Старків стало вигнанцями. Коли вони заходять до крамниці чи перукарні, їх відмовляються обслуговувати. Здається, ще трохи — і на них оголосять полювання. За що? Карен і Барні зазнали радіоактивного зараження. Кожен, хто проходить повз, боїться навіть випадково доторкнутися до них. А Карен завжди мріяла стати матір’ю… Одного дня їх шокує несподівана звістка. Вона вагітна. Дитина може народитися не такою, як усі. Чи станеться диво?..

.

.

/Files/images/lena/26c6aecacae145676174de31099b5003.jpgМоллой Еймі. Ідеальна мати: роман. - Харків: Віват, 2020. - 336с.

У психологічному романі порушено проблеми сучасного материнства. У центрі уваги — долі жінок, які називають себе «травневими матусями»: їхні малюки народилися цього місяця. Двічі на тиждень подруги збираються в парку, ділячись страхами й радощами, пов’язаними з дітьми. Одного вечора, поки діти перебувають із нянями, група зустрічається в місцевому барі, але щось іде не так: немовля матиодиначки Вінні викрадають із будинку. Поліція ставить тривожні запитання, і приватне життя молодої жінки стає принадою для ЗМІ. Висловлюючи свій погляд на те, якою має бути ідеальна мати, авторка наголошує, що сучасні жінки можуть відкинути нав’язані їм шаблони.

.

.

/Files/images/lena/2d4e8ead_20ee_11ea_8126_000c29ae1566_0b772b1c_20ef_11ea_8126_000c29ae1566.jpgКавагуті Тосікадзу. Доки кава не охолоне: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2020. - 240с.

У цій невеличкій кав’ярні вже понад століття подають найсмачнішу каву. Тут можна посидіти за філіжанкою цього гірко-солодкого напою, відволіктися від буденних проблем і… вирушити в подорож у часі. Щоб зустрітися з коханим, з яким вас колись розлучили кілометри. Чи отримати лист від чоловіка, який забув про вас через хворобу. Знову хоча б на мить побачитися із сестрою, яка загинула в автокатастрофі. У кожного свої причини побувати в минулому. Проте є умова: встигнути повернутися в майбутнє, доки кава не охолоне…

.

/Files/images/lena/461950.jpg
Гоффман Девід. Шпигун на мільярд доларів. - Харків: Фабула, 2019. - 352с.

Книга лауреата Пулітцерівської премії Девіда Гоффмана — про епоху холодної війни, яка, судячи з усього, далеко не закінчена. В її основі — кейс розсекречених документів ЦРУ, що мають безпосереднє відношення до долі Альфреда Толкачова, радянського фахівця у галузі радіоелектроніки, одного з найуспішніших шпигунів XX століття. Завдяки цій людині США отримали повну інформацію про способи подолання радянських систем протиповітряної оборони, а отже — можливість домінувати у небі над Європою. Хвилююча, напружена, повна непередбачуваних подій розповідь відтворює справжню атмосферу епохи. Перед нами унікальний психологічний портрет людини, яка не змирилася з кривавими безчинствами радянської влади і знайшла власний спосіб звести з нею рахунки.

.

.

/Files/images/lena/174201665_images_16393690531.jpgВімпі Стів. Вімпі Стів. В’язень Майнкрафта! - Харків: Ранок, 2019. - 80с.

Аби довести пихатому однокласникові, що він здатний бути кращим, Вімпі Стів погоджується на змагання в грі Майнкрафт. Але проблема в тому, що він до цього жодного разу не грав у цю гру. Жахливою несподіванкою для хлопчика стає те, що, запустивши гру, він опиняється всередині неї. Сам Вімпі та все довкола тепер складається з блоків. Що чекає на хлопця в невідомому світі Майнкрафта? Чи вдасться йому вижити й повернутися додому?

.

.

.

/Files/images/lena/d7f45fb3_8696_11e9_8112_000c29ae1566_7425e0f4_8697_11e9_8112_000c29ae1566.jpgВебер Бернар. Зоряний метелик: роман. - Львів: Terra Incognsta, 2019. - 232с.

Перенаселення планети, виснаження ресурсів, зростання злочинності і терористичні загрози змушують людей збудувати велетенський міжпланетний корабель – сонячний вітрильник «Зоряний метелик» – та вирушити в космос у пошуках кращого місця для життя. І все було б добре, якби рятівники людства врахували річ неспростовну: хоч і ретельно відібрані, люди залишилися людьми і прихопили у подорож не лише свої чесноти, але й вади. Війни, революції, заколоти, зради, вбивства, епідемії… – вся історія людства з притаманними їй драмами і трагедіями повторилася у мікросвіті новітнього міжпланетного ковчега. Врешті нову планету судилося побачити лише двом… зі 144 тисяч. Чи можливо створити досконалу людину й ідеальне суспільство, якщо почати історію з нуля?

.

/Files/images/lena/476929.jpgҐілберт Елізабет. Місто дівчат: роман. - Львів: Видавництво Старого Лева , 2019. - 536с.

«Місто дівчат» — новий бестселер Елізабет Ґілберт, яка підкорила світ романами «Їсти, молитися, кохати» та «Природа всіх речей». Це інтригуючий роман про жіночу свободу, про відвагу бути собою і право жити так, як тобі хочеться. А ще — історія дуже незвичайного кохання, на яке наклала свою тінь війна, та справжньої дружби, яку нелегко знайти, зрозуміти та оцінити, особливо в такому непростому і мінливому місті, як Нью-Йорк. Роман «Місто дівчат» починається 1940 року, коли дев’ятнадцятирічну Вівіан Морріс виганяють з престижного коледжу. Батьки відправляють доньку на Мангеттен до тітки — власниці невеликого, проте дуже ексцентричного театру. Несподівано для себе Вівіан опиняється у справжньому вирі довоєнного богемного життя. Знайомства із зірками, незвичайні театральні постановки, ріки алкоголю і відчуття цілковитої свободи спершу заворожують та спокушають, а потім вибивають землю з-під ніг. І це лише початок шляху Вівіан довжиною в життя, який необхідно пройти, щоб зрозуміти: ти не мусиш бути хорошою дівчинкою, щоб бути хорошою людиною.

/Files/images/lena/fb722083y_talkability_cover_3d.jpg Борґ Джеймс. Мистецтво говорити. - Харків: Фабула, 2019. - 304с.

Бізнес-тренер Джеймс Борґ, відомий своїми відкриттями в галузях спілкування, особистісного розвитку, мови тіла та «контролю мислення», пропонує прості і дієві поради для кожної людини. Його методика допоможе змінити спосіб мислення і поведінку в особистому житті й на роботі, зробить життя цікавішим, насиченішим і позбавить зайвого стресу, а ваші навички спілкування сягнуть геть нового рівня.

.

.

.

.

/Files/images/lena/img_5185.jpg Стрелекі Джон П. Кафе на краю світу. - Харків: Vivat, 2019. - 128с.

Зупиніться. Поставте на паузу щоденну метушню, вирвіться з її тенет і зазирніть до кафе на краю світу. Розгорніть меню й придивіться уважніше до останньої сторінки — там ви прочитаєте три запитання, від яких тікали все життя. Чому ви тут? Чи боїтеся ви смерті? Чи вдоволені ви? Ця книжка допоможе у пошуках відповідей. З нею ви запалите вогонь у душі, усвідомите, що цінне, а що — марнота, поглянете на життя під іншим кутом зору, незалежно від набутого досвіду. «Кафе на краю світу» — справжній видавничий феномен, бестселер поза часом, що надихнув мільйони людей у всьому світі на великі зміни. Чарівна, легка й наснажлива, ця книжка вплине на ваш світогляд і назавжди змінить життя.

.

.

.

/Files/images/lena/file_139_4.png Купріян Ольга, Соколова Яніна. Я, Ніна: роман. - Київ: #книголав, 2019. - 208с.

«Я, Ніна» – це історія про життя журналістки Ніни написана у сповідальній формі та, фактично, є щоденником пережитого нею від початку хвороби і до кінця лікування. Ольга Купріян та Яніна Соколова написали повість, в основі якої лежать власні пережиті події, які у тексті тісно переплітаються з художніми вимислами. Це оповідь зі щасливим фіналом, сповнена чесних емоцій та фізичних переживань. Героїня ділиться тим, як поступово змінювався її фізичний і зовнішній стан та про ті потрясіння, які спіткали її на шляху в складний період.

«Я, Ніна» – це книжка про любов, віру та силу, яка рухає скелі і доводить, що життя варте того, щоб за нього боротися. «Це буде найчуттєвіша історія, яку ви коли-небудь читали. Не шукайте співпадінь із моїм життям. Їх там обмаль, проте я впевнена, що після цієї книжки ви станете іншими, бо «Я, Ніна» зробить ваше життя таким, за яке варто боротися», – ділиться співавторка Яніна Соколова.

.

/Files/images/lena/img_0170_5.jpg Касдепке Ґжеґож. Велика книга почуттів. - Львів: Урбіно, 2019. - 256с.

«Велика книга почуттів» складається із чотирьох частин: «Жодних поцілунків!» – або ж як впоратися з певними почуттями; «Любить – не любить...» – продовжуємо розмову про почуття; «Жах!» – або звідки беруться діти; «Команда пані Мілки», – тобто про повагу, сміливість та інші цінності. Це збірка кумедних оповідань про пані Мілку, особливу виховательку , клоуна з лялькового театру й дітлахів із дитячого садочка, яких ви неодмінно полюбите.

У «Великій книзі почуттів» ви знайдете, зокрема, історії про смуток, сором, зневагу, ревнощі, любов, ненависть, чесність, повагу, сміливість, співчуття, страх, почуття вини, а ще розповідь про те, звідки беруться діти. Наприкінці кожного оповідання є практичні поради для дітей та дорослих.

.

/Files/images/lena/book_bushe3.jpg Буше Франсуаза. Книжка, яка допоможе полюбити книжки навіть тим, хто не любить читати! - Київ: Артбукс, 2019. - 112с.

У книжці дотепної Франсуази Буше знайдеться купа порад (корисних і не дуже) про те, як усе життя ковтати книжки і при цьому не товстішати. Доведено авторкою: краще щодня мати на вечерю книжку, а не тістечка чи сардельки! У ній ти знайдеш відповідь на такі запитання:

• Чи впливає читання на твій ріст? •

Де та за якої погоди читати найкраще?

• Чи можна захворіти від надмірного читання?

• Що робити, якщо ти все ж таки не любиш читити?

І на останок:

• У чому суперсила книжок?

.

/Files/images/lena/karpa_mockup.jpg Карпа Ірена. Добрі новини з Аральського моря: роман. - Київ: #книголав, 2019. - 592с.

«Роман писався три роки, вбираючи в себе реальні історії реальних жінок. Через це в ньому нема ні повністю позитивних, ні повністю негативних героїнь, а є різні психотипи, де кожна читачка знайде себе. Хтось буде бісити, хтось смішити, хтось змусить плакати. Бо в книзі є все: фешн, секс, стиль життя, зрада, втеча, пошук себе, вбивство, інтрига, смак вина і багато-багато Парижа. Хтось їздить на Астон Мартині, а хтось краде монетки, залишені офіціантові на чай. В певний момент долі цих моїх жінок переплітаються, і так — не читайте кінець відразу, щоб не спойлити, хто вбивця. Я люблю їх всіх. У кожній із них є часточка мене. І часточка вас. Тому сміливо пірнайте», – коментує Ірена Карпа, письменниця.

До написання роману Ірену надихнув переїзд до Парижу кілька років тому. В основі сюжету – пригоди чотирьох героїнь, яких об’єднує українське походження і секрети з минулого, а також бажання звільнитися від них і почати нове життя.

.

/Files/images/lena/obkl_babkina_01_2.jpg Бабкіна Катерина. Мій дід танцював краще за всіх: оповідання. - Київ: Комора, 2019. - 144с.

«Мій дід танцював краще за всіх» — серія оповідань, що складаються в єдину історію п’яти родин, діти з яких знайомляться в школі першого вересня в перший рік незалежності України та залишаються друзями на все життя. Від двадцятих років в Харкові і знищення театру Леся Курбаса через Голодомор, Другу світову, дев’яності й кілька хвиль еміграції до війни на Донбасі. Ця книжка в першу чергу про прийняття минулого. Про те, як події та обставини впливають на нас незалежно від того, чи знаємо ми про них. Про тяглість і зв'язок поколінь, бажання любові та прийняття, самотність як наслідок або як причину. Про втрати – осмислені чи неосмислені, виправдані чи безглузді. Та, головне, про те, що навіть самотнім, відкинутим, поламаним теж можна вижити і жити, бо, попри все, завжди залишається можливість врешті стати щасливим.

Катерина Бабкіна — одна з найяскравіших представниць сучасної української літератури. Письменниця, сценаристка, колумністка та журналістка. Регулярно співпрацює з українськими та зарубіжними виданнями.

Твори Катерини Бабкіної перекладено одинадцятьма мовами світу, зокрема в 2016 році в Австрії вийшов німецький переклад роману «Соня», в 2017 році в Ізраїлі побачила світ збірка поезій в перекладі на іврит, а в 2018 році «Щасливі голі люди» було видано в Польщі.

.

/Files/images/lena/bear_town-mockup.jpg Бакман Фредрік. Ведмеже місто: роман. - Київ: #книголав, 2019. - 432с.

Новий бестселер Фредріка Бакмана «Ведмеже місто» у перекладі зі шведської Софії Волковецької – це історія про маленьке містечко на півночі Швеції, яке на перший погляд здається досить спокійним, але насправді в ньому вирують пристрасті.

У видавництві #книголав це уже четверта книжка Бакмана. Попередні стали бестселерами серед художніх перекладних видань. Новинка «Ведмеже місто» розповідає про багатогранну людську природу. У глухому містечку Бьорнстад колись вирувало життя, а зараз лишилось безробіття та безвихідь. Уся надія міста – юнацький хокейний клуб. На цьому виді спорту у Бьорнстаді зав'язані долі. День перемоги у матчі став найщасливіший для міста і клубу, але для Маї Еріксон і її батьків – був найжахливішим та змінив усе. Тож жителі міста мають зробити вибір та вирішити, яку ціну вони готові заплатити за перемогу.

«Те, як подає свої історії Фредрік Бакман – щось неймовірне. Ти переживаєш кожну мить і секунду кожного персонажа. Романи цього автора – зовсім не схожі на інші книжки та сюжети. У «Ведмежому місті» історія розвертається навколо хокею, навіть якщо ви байдужі до цього виду спорту, це не привід оминати роман. Чтиво так захоплює та занурює, що вам однозначно варто спробувати», – розповідає Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.

Фредрік Бакман — шведський блогер, журналіст і письменник, автор всесвітньо відомих бестселерів «Чоловік на ім'я Уве», «Моя бабуся просить їй вибачити», «Брітт-Марі була тут», «Ведмеже місто» та інші. Книги Фредріка Бакмана перекладено двадцятьма п'ятьма мовами світу. Українською їх випускає видавництво #книголав.

.

/Files/images/lena/harris_front.jpg Гарріс Джоан. Четвертинок апельсина: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019. - 352с.

Від авторки мегапопулярного роману «Шоколад».

Найголовніше сховано всередині.

Фрамбуаза отримала дивний спадок від матері. Її брату дісталася ферма, старшій сестрі — винний погріб, сповнений бурштиново-сонячних пляшок, а Фрамбуазі — альбом з кулінарними рецептами. Не багацько… Але на берегах зошита впереміш зі старовинними рецептами різноманітних смаколиків вона знаходить загадкові нотатки. Секрети та зізнання матері. Життя, яке вона так ретельно приховувала від дітей, у часи війни й окупації. Маленькі радощі й прикрощі, потаємні думки, дитячі образи та щира сповідь жінки, що боялася любити. Минуло стільки років. Лишилося стільки запитань. Відповіді на них — у цьому старому щоденнику. Настав час розкрити моторошні таємниці минулого.

.

.

/Files/images/lena/img992_118.jpg Маршал Лора. Запит на дружбу: роман. - Харків: Vivat, 2019. - 384с.

Це почалося ще в школі. До класу Луїзи пришла загадкова й потайна Марія. Між дівчатами виникла приязнь, і вони стали подругами. А потім трапилося дещо, про що хотілося б ніколи не згадувати. Те, що зникло назавжди, померло разом з Марією… Та одного дня вже доросла Луїза отримує сповіщення: Марія Вестон хоче стати вашим другом на Facebook. Але цього не може бути. Бо Марії не може бути. Давно забуті жахіття та старанно приховані секрети. І та ніч у далекому минулому, що назавжди пов’язала двох дівчат моторошною таємницею. Якщо Марія жива, Луїза втратить усе: роботу, сина і навіть власне життя.

.

.

/Files/images/lena/taka_yak_ty.jpgЛеві Марк. Така, як ти: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019. - 224с.

Будинок № 12 на П’ятій авеню у Нью-Йорку. Звичайна будівля, у якій немає нічого особливого. Хіба що старовинний механічний ліфт. Та загадковий ліфтер-індус Санджай. Хлоя, власниця квартири з дев’ятого поверху, і не здогадується, ким насправді є новий ліфтер. Як не знає й про те, що він готовий віддати всі скарби світу, аби знову опинитися на дев’ятому поверсі. Відчинити двері, зазирнути їй в очі й промовити: «Я все життя шукав таку, як ти». Між ними — вісім поверхів, одна маленька таємниця й бурхливе, сповнене несподіванок життя…

.

.

.

/Files/images/lena/img_5547_1.jpgСаґґ Зої. Дівчина Онлайн у турне: роман. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2019. - 416с.

Шістнадцятирічна блогерка Пенні після того, що сталося минулого навчального року, більше не виходить онлайн. ­Разом зі своїм хлопцем-музикантом Ноа вона вирушає в турне Європою у передчутті нових вражень. Проте виявляється, що гастрольне життя не таке захопливе, як вона собі уявляла: Ноа надто заклопотаний і не має на неї часу, а хтось шле дівчині листи з погрозами. Чи впорається Пенні з новими викликами і чи вдовольниться статусом «дівчина рок-зірки», забувши про власну мрію?...

.

.

.

/Files/images/lena/books_instraction_to_a_second_hand_heart_1_.png Мюррей Т. Інструкція до запасного серця: роман. - Київ: Артбукс, 2020. - 376с.

Життя підлітка — складна штука. В певний момент здається, що весь світ проти тебе: з навчанням проблеми, батьки не розуміють, коханий хлопець поводиться дивно, а ревнощі лягають на душу важким тягарем. У героїв цієї книжки все ще складніше. Та попри випробування, що випали на їхню долю, вони сподіваються на любов, розуміння та довіру.

А ми сподіваємось, що ця книжка допоможе юному читачеві розібратися у собі, відкрити власні суперсили та запалити вогник оптимізму.

.

.

/Files/images/lena/48101_77598.jpg Лис Володимир. І прибуде суддя: роман. - Харків: Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля», 2018. – 240 с.
Знайомство зі Старою Вишнею в молодого випускника юрфаку Георгія виявилося моторошним. На його руках померла провідниця потяга Людмила. Незабаром знаходять задушеною дівчину Нілу. Георгій відчуває: в Старій Вишні коїться щось дивне й жахливе. Останньою краплею стає раптове самогубство судді, після чого містечко поринає в темну круговерть. Але прибуває новий суддя. Ним стає сам Георгій. Він одержимий майже маніакальною жагою справедливості, бажанням нещадно карати винних та нарешті розплутати цю темну історію. Однак чи має право виносити вирок той, хто сам мусить бути покараний? Адже він знає, що також винен…

.

.

/Files/images/lena/knigi/48099_77610.jpg Сафон Карлос Руіс. Лабіринт духів: роман. - Харків: Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля», 2018. – 800 с.
Молода оперативниця Алісія Ґріс розслідує загадкове зникнення міністра Маурісіо Вальса. У пошуках відповідей вона вирушає до Барселони, де зустрічається з родиною Семпере та адвокатом Бріансом. Дівчина підозрює, що Бріанс причетний до викрадення, однак, прослідкувавши за ним, розуміє: він тільки вершина айсберга. Алісія дізнається ще про кількох людей — в’язнів моторошної тюрми Монтжуїк у часи Другої світової війни, коли Вальс працював там комендантом. Їм відомо, до яких жахіть причетний міністр. Та був іще один в’язень — письменник Віктор Маташ…Загадки і головоломки, таємниці минулого і страшні злочини режиму Франко, пошук істини в плетиві брехливих відомостей — чи вдасться Алісії знайти вихід із цього темного лабіринту?

.

.

/Files/images/lena/knigi/47538_75451_k.jpg Браун Ден. Джерело: роман. – Харків: Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля», 2018. – 528 с.
Століттями релігії світу намагалися пояснити походження людини. І ось Кірш — колишній учень Роберта Ленґдона, відомий мільярдер та винахідник — здійснює приголомшливе відкриття, яке здатне не просто похитнути, а й спростувати постулати всіх релігій. На сенсаційну лекцію в музеї Ґуґґенгайма запрошено і професора Роберта Ленґдона. Але Кірш не встигає викласти свою неймовірну теорію — його вбивають. Матеріали лекції Кірша захищені 47-значним паролем… Тепер від професора Ленґдона та директорки музею Амбри Відаль залежить, чи дізнається світ таємницю свого походження.Складні головоломки, втеча від іспанської поліції, смертельні сутички, загадки, схожі на химерні будівлі славетного Ґауді, запаморочливі сплетіння вуличок Барселони — і десь серед цього виру сховане воно, джерело…

.

.

/Files/images/lena/knigi/713275_original.jpg Янаґігарая Ганья Маленьке життя: роман. – Київ: КМ-Букс, 2017. – 880 с.

Четверо колишніх однокласників переїжджають до Нью-Йорка й там відшукують власний шлях у житті. Життя їх шмагає, носить по хвилях, а тримаються друзі на плаву тільки завдяки дружбі і прагненням. Минають десятиліття, стосунки поглиблюються, затьмарюються, приправляються пристрастю, успіхом і гордістю. Та всі розуміють,що найбільшою проблемою є Джуд, дуже талановитий юрист і страшенно безталанний чоловік, його розум і тіло пошматувало важке дитинство, його переслідують страхи і травми, які він ніколи не зможе подолати, і саме вони назавжди визначають його життя.

.

.

.

.

/Files/images/lena/knigi/712445_original.jpg Крауч Блейк Темна матерія: роман. – Київ: КМ-Букс, 2017. – 416 с.
«Чи задоволений ти своїм життям?» — це останні слова, які чує Джейсон Дессен, перш ніж втратити свідомість від удару викрадача у масці. Перш ніж прийти до тями прив’язаним до каталки в оточенні незнайомців у захисних костюмах. Перш ніж чоловік, якого Джейсон ніколи не бачив, усміхнеться йому й скаже: «З поверненням, друже». У цьому світі в Джейсона зовсім інше життя. Його дружина — це не його дружина. І в нього ніколи не було сина. А сам Джейсон — не звичайний професор фізики в коледжі, а прославлений геній, який зробив щось визначне. Щось неможливе. Який із світів є сном, цей чи інший? І якщо навіть дім, який він пам’ятає, реальний, як Джейсон зможе повернутися до сім’ї, яку любить?

.

.

.

.

/Files/images/lena/knigi/Dzvinka_Torohtushko__Masik.jpeg Дзвінка Торохтушко. Масік: роман. – Київ: Алатон, 2016. – 176 с.
Роман “Масік” — перший великий твір авторки. Це роман-сповідь і роман-прагнення. Це пошук світла і тепла у холодному людському світі. Героїня переживає непросту життєву ситуацію, розчаровується і опускає руки перед невиліковною хворобою. Однак, попри все, живе і бореться. За себе, за коханого. Любов — ось лейтмотив роману. І нешаблонний Бог, який цю любов підтримує. Загалом, у цьому романі все не так, як здається спочатку. Це переплетення доль, історій та роздумів. Іноді доволі суперечливих і епатуючих, іноді добрих і лагідних. “Усе буде добре!” — каже Бог. Він знає. Він знає все. Він айтішник. У нього просто збій програми Буття. Вірус у системі. Але… “Все буде добре!” — каже Дзвінка Торохтушко.

.

.

/Files/images/lena/knigi/45142_68319_k.jpg Викинґ Майк. Маленька книга хюґе. Як добре жити по-данські. – Харків: Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля», 2017. – 288 с.
Данію часто називають країною, де живуть найщасливіші люди у світі. І все це завдяки хюґе. Особлива життєва філософія, що допомагає створити атмосферу спокою, тепла й гармонії та вчить радіти життю, навіть коли за вікном жахлива погода, день неймовірно короткий, а на роботі нескінченний потік завдань.Як тільки не тлумачили хюґе: від «мистецтва створення затишку», «душевності», «насолоди від речей, що заспокоюють» до «какао під запалені свічки». Та хто може стати кращим провідником у всьому, що пов’язане з хюґе, ніж Мік Вікінґ? Мік — засновник і керівник Дослідницького інституту щастя в Копенгагені, що роками досліджує данське життя.У чому ж секрет цього магічного інгредієнта, який робить данців найщасливішою нацією в світі? Як пов’язані хюґе і щастя? Пояснити суть особливого життєвого тренду безтурботних данців — завдання, що під силу лише Міку Вікінґу…

.

.

/Files/images/lena/knigi/719539_original.jpg Клайн Ернест. Першому гравцеві приготуватися 6 роман. – Київ: КМ-Букс, 2017. – 520 с.


2044 рік, світ потерпає від енергетичної кризи, панують безробіття і голод. Як і більшість людства, Вейд Воттс рятується від похмурої реальності в ОАЗі — масштабній віртуальній утопії, де можливості обмежуються лише фантазією. І як більшість людства, він мріє здобути найцінніший приз, захований у віртуальному світі. Творець ОАЗи Джеймс Галлідей заповів свій багатомільярдний спадок і саму ОАЗу тому, хто першим знайде три ключі. Полювання починається.

.

.

.

.

/Files/images/lena/knigi/zemlja_zahublenyh_0.png Калитко Катерина. Земля Загублених, або Маленькі страшні казки : оповідання. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. – 224с.
Земля Загублених щодня дрейфує морями альтернативної географії строго паралельно із нашою щоденною, звичною географією. Земля Загублених виникла для того, щоб надто інші люди, витіснені з «нормального» світу, мали куди піти. Виросла з потреби в укритті та оперті. Вона перероджується і розростається щоразу, коли черговий інакший переживає свою відкинутість, і тому постійно оточена водою, як ембріон. Тому й усі неймовірно різні люди цього малого світу — так чи інакше родичі, так чи інакше повторюють долі одне одного. Ця книжка в ритмі дихання — про них. Кожна історія — як міст через воду, щоб пройти і навчитися дихати в унісон з іншими.

.

.

/Files/images/lena/knigi/neskazane-709013.400x500w.jpeg Селесте Інґ. Несказане: роман. – Київ: Наш Формат, 2016. – 248 с.
Лідія — центр всесвіту сім’ї Лі. Довкола неї обертаються усі мрії, сподівання, слова і вчинки. Мати наперед визначила її долю — свою блакитнооку дівчинку вона бачить лікаркою, дорослою, упевненою в собі жінкою. Купує їй книжки, допомагає робити домашні завдання, береже, мов коштовний скарб, і навіть не пускає з дому. Батько мовчки потурає дружині. Інші двоє дітей ростуть у тіні виплеканого батьками «сонечка». Та одного дня їхня зірка зникає назавжди. Чорна діра, що утворилася у душах батьків, затягує всіх, хто лишився... Чи наважаться рідні, опинившись на краю прірви, нарешті сказати те, про що мовчали?

.

.

.

/Files/images/lena/knigi/6-0_30.jpg Хьовелт Томас Олде. Відьма: роман. – Київ: КМ-Букс, 2018. – 512 с.
Ласкаво просимо до Блек-Спрінга! Це містечко у Гудзонській долині здається таким привітним і мальовничим. Але Відьма Чорної скелі — жінка з сімнадцятого століття із зашитими очима та ротом наганяє страх на його жителів. Ця моторошна постать гуляє вулицями, безперешкодно заходить у будинки, може ніч простояти біля вікна чи дитячого ліжечка. Всі знають: за жодних умов їй не можна відкривати очі, адже наслідки будуть просто жахливими.

.

.

.

.

/Files/images/lena/solovej-702851.400x500w.jpeg Генна Крістін. Соловей : роман. Київ: Наш Формат, 2016. - 456 с.

«Соловей» життєствердна і надзвичайно зворушлива історія, що розгортається на тлі Другої світової війни під час нацистської окупації Франції. Двох сестер В’янн та Ізабель Моріак розділили час і обставини, змусивши кожну йти своїм шляхом. Одну приєднатися до партизанського руху спротиву, іншу ділити дах із ворогом та пережити нелюдські страждання заради порятунку власних дітей. Ця книга відверта розповідь про Другу світову очима жінки та її роль у цій війні, про материнство і справжню сестринську любов, про відданість і, зрештою, перемогу.

.

.

.

/Files/images/lena/masha_ado_postfashuzm_0.png Мельник Ярослав. Маша, або Постфашизм 6 роман. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2016. - 288 с.
Четверте тисячоліття. Журналіст «Голосу Рейху» несподівано закохується в самку стора - одну з істот, які мають людське тіло, але яких не вважають за людей - і стає на шлях боротьби за право сторів називатися людьми.Але чи вдасться герою і його соратникам врятуватися від постфашистів? Вони втікають від переслідування в гори, де на них чекають страшні та романтичні пригоди і вічна туга за людською рівністю та свободою. В гостросюжетному футуристичному романі відомого українського письменникастрімка інтрига й вражаючі сцени поєднані з боротьбою ідей та сильним гуманістичним пафосом. Це перший в Україні інтелектуальний трилер про витоки людської жорстокості.

.

..

.

/Files/images/lena/45201_70739_k.jpg Гоукінз Пола. Глибоко під водою : роман. - Харків: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2017. - 320 с.
Бережіться тихої води, адже ви не знаєте, що ховається під нею… Гарне мирне містечко. А поруч із ним Затон Утоплениць — затока, яка протягом століть забирала життя десятків жінок. Письменницю Нел Ебботт зачаровували моторошні легенди про це місце і його жертв. Та ось Нел стала однією з них… Здавна чорні таємниці затону отруювали свідомість тутешніх людей. І сьогодні мешканці містечка вже не мають вибору: його зробили за них сто років тому, а може, кілька століть. Загадку потрібно розгадати до того, як темна вода прийме у свої глибини нову жертву.

..

.

.

/Files/images/lena/39103_59235_k.jpg Плохій Сергій. Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до незалежності. - Харків: «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. - 496 с.
Книга цікаво й доступно розповідає про історію нашої держави від часів Геродота до подій на Сході України сьогодні. Це авторитетне видання допоможе краще зрозуміти події минулого, а через них– інаше сьогодення. Автор фокусує увагу на українцях як найбільшій демографічній групі, а згодом – головній силі, що стояла за створенням сучасної нації. Дізнайтеся, як наші предки «призвали варягів на царювання», як наша країна боролася за право бути незалежною, пройшла крізь часи кріпацтва, комуністичного терору й Голодомору, Другої світової війни та врешті-решт отримала незалежність.

.

.

.

Тюдор С. Дж. Крейдяна Людина : роман. - Харків: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2018. - 288 с./Files/images/lena/47726_76411_k.jpg У кожного є Таємниця. І краще не знати яка…П’ятеро друзів — Едді Мюнстер, Гладкий Ґев, Металевий Міккі, Гоппо і Нікі — давно виросли з того віку, коли для спілкування використовували зашифровані послання, написані кольоровою крейдою. Але минуле не стирається так само легко, як крейда з пальців. Сорокарічний Ед усе ще пам’ятає, як він і його шкільний учитель урятували дівчину Елізу. І пам’ятає її обезголовлений труп, який знайшли в лісі… Через багато років Ед Адамс зустрічається з Міккі, який заявляє, що знайшов убивцю Елізи. Наступного дня його самого знаходять мертвим, із намальованим крейдяним чоловічком у кишені. Друзі розуміють: те, від чого вони втікали, повернулося. На згадку про минуле в кожного з них лишилася не тільки крейда під нігтями, але й кров. Чия вона?..

.

/Files/images/lena/47983_77000_k.jpg Гордон Ной. Лекарь. Ученик Авиценны: роман. - Харьков: Книжный клуб "Клуб семейного досуга", 2018. - 816 с.
Впервые почувствовав леденящее дыхание смерти у постели больного, Роб понял, что его призвание — вырывать человеческие жизни из цепких лап! Но что мог дать одаренному юноше бродяга лекарь, к которому он пошел в ученики? Ветер странствий привел Роба к девушке, завладевшей его сердцем… Однако долг зовет его в далекий Исфаган, где сам персидский шах откроет для него двери медицинской академии. Его дар — сильнее смерти, его наставник — Авиценна, но сам он живет лишь надеждой на встречу с любимой…

.

/Files/images/lena/10425636_0.jpg Акунин Борис. Не прощаюсь. Приключения Эраста Фандорина в XX веке. Часть 2 6 роман. - Москва: Захаров, 2018. -416 с.
1918 год. Молодое советское государство еще лихорадит. По улицам ходят чекисты. Голод, холод и грязь расползаются по бывшим барским кварталам. А в набитых битком поездах едут в столицу бывшие купцы, вороватые гимназисты, матросы и один очень странный японец. Он хорошо говорит по-русски и везет с собой огромный тюк, в который завернут человек с мертвенно-бледным лицом, белыми волосами и аккуратными черными усиками. И этот японец, конечно же, Маса – верный слуга и друг Эраста Фандорина…Вы узнаете о судьбе полюбившегося героя. Сможет ли он выкарабкаться и на этот раз, после трех лет пребывания в коме? И если да, будет ли это прежний Фандорин?

.

/Files/images/lena/44356_66670_k.jpg Пахомова Тетяна. Таємниця галицького Версалю: роман. - Харків: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2017. - 352 с.

.

.

.

.

.

.

/Files/images/lena/44340_66647_k.jpg Муракамі Харукі. Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі: роман / пер. з яп. - Харків: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2017. 304 с.

Вони були натхненні та яскраві, що відбивалося навіть у їхніх іменах. Розумник Червоний, який надихав усіх на перемогу. Синій — капітан команди з регбі, що вчив не перейматися поразками. Сором’язлива піаністка Біла — красуня з обличчям японської ляльки. Чорна — іронічна комедіантка-інтелектуалка. І невиразної барви Цкуру. П’ятеро шкільних друзів — мов п’ять пальців однієї руки. Серед них головний герой почувався щасливим. Адже він мав мрію. Та одного дня без пояснення причин друзі викреслили Цкуру зі свого життя…

/Files/images/lena/knigi/Єlena_Ferrante__Moya_nejmovіrna_podruga.jpeg Ферранте Елена. Моя неймовірна подруга: роман. - Харків: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2016. - 352 с.Чи існує жіноча дружба? Ніжна білявка Лєну і чорноока Ліла зростатимуть поряд на вузьких вуличках робітничого району Неаполя. На дворі 50-ті, і світ не дуже приязно вітає двох подруг-розумниць, які вирішили за будь-яку ціну розбагатіти і вирватися на справжній простір. Вони в усьому будуть найкращі — найрозумніші, найкрасивіші, найпопулярніші. І завжди одна — на крок попереду іншої…

/Files/images/lena/gosti_na_mitli_0.png Рутківський Володимир. Гості на мітлі: повість. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2016. - 280 с.

Повість-казка українського письменника, в якій поряд із сучасними школярами діють персонажі із народних казок. Стара відьма разом зі своїм слугою, чаклунським котом Аристархом, отримала відрядження з Лисої гори. Вона має прилетіти до рідного села, де ще малою зазнала безліч принижень та образ, і викрасти якусь дівчинку для того, щоб зробити її своєю ученицею. Спочатку страшні посланці навіть перевиконують план...

.

/Files/images/lena/38089_57244.jpg Івасько Михайло. Дев’ять кроків назустріч вітру: роман. - Харків: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2016. - 208 с.

Сімнадцятирічний Бенедикт Крех тікає з дому і приїжджає до великого міста, щоб нарешті почати жити так, як йому мріялося: серед цікавих особистостей, у вирі незабутніх подій. А ще у нього є таємниці. Одна з них — він давно пише вірші. Завдяки коханій дівчині Анні юнак знайомиться з відомою співачкою і авторкою пісень Рутою Кулаковою. Рута давно перебувала у творчій кризі, а з віршами Бенедикта знову відчула творче натхнення. Але незвичайний талановитий юнак приховує від усіх не минуле, а майбутнє. Якого їм з коханою доля відмірила так небагато…

/Files/images/lena/38656_59751_k.jpg Кіз Деніел. Таємнича історія Біллі Міллігана: роман. - Харків: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2016. - 512 с.

Вперше в українському перекладі! Цього ранку він прокинувся від того, що лягаві вдерлися в будинок і звинуватили у зґвалтуванні трьох жінок. Але він впевнений, що не робив цього! Принаймні не пам’ятає. Але чому? Можливо, якась із двадцяти трьох особистостей, що мешкали у його свідомості, замовчувала цей факт? Психіатри ще не стикалися з такою хворобою. Чи скоїв Мілліган усі ці злочини, чи він талановитий актор, який пошив усю Америку в дурні? Таємнича історія, яка ґрунтується на реальних подіях.

/Files/images/lena/Sesiliya_Ahern__Klejmo.jpeg Ахерн Сесилия. Клеймо: роман. - М.: Иностранка, 2016. - 448 с.

Селестина Норт идеальна во всем: образцовая дочь и сестра, любимица учителей и одноклассников, девушка неотразимого Арта Кревана. Но однажды Селестина попадает в непредвиденную ситуацию и, следуя велению сердца, нарушает закон. Кара неотвратима: либо тюрьма, либо Клеймо. То есть — навеки отверженная. Блистательная Сесилия Ахерн нарисовала мир, в котором идеал ценится превыше всего и малейшие отступления от него наказуемы. Что произойдет, когда юная девушка рискнет всем, что ей дорого, и решится противостоять системе?

/Files/images/lena/Dzhodzho_Mojes__Schastlivye_shagi_pod_dozhdem.jpeg Мойес Джоджо. Счастливые шаги под дождем: роман. - М.: Иностранка, 2016. - 480 с.

Незабываемая и трогательная история женщин трех поколений, связанных нерасторжимыми узами. Отношения между Джой и Кейт, матерью и дочерью, далеки от идеала, и Кейт, пытаясь устроить личную жизнь, бежит из дому. Поклявшись себе, что, если у нее когда-нибудь будет дочь, уж она, Кейт, станет ей лучшей подругой и они никогда не разлучатся. Но история повторяется. Сабина, дочь Кейт, выросла упрямой и дерзкой, она с презрением относится к своей матери из-за череды любовных неудач Кейт. И вот обстоятельства складываются так, что Сабина приезжает к своей бабушке Джой. Джой, никогда не видевшая внучку, поначалу безмерно рада ее приезду. Но между ними слишком мало общего. И вот уже возникает конфликт, который только усиливается, когда в доме появляется Кейт и на свет вылезают старые, казалось давно похороненные семейные тайны. Смогут ли героини залечить душевные раны? Смогут ли снова поверить в любовь?

/Files/images/lena/1014368180.jpg Виксен Ли. Меня зовут Лис: роман. - М.: АСТ, 2016.

/Files/images/lena/1013078401.jpg Хокинс Пола. Девушка в поезде: роман /П. Хокинс; пер. с англ. - М.: Neoclassic, АСТ, 2015. - 384 с.

Джесс и Джейсон. Такие имена дала Рейчел "безупречным" супругам, за жизнью которых она день за днем наблюдает из окна электрички. У них, похоже, есть все, чего совсем недавно лишилась сама Рейчел, - любовь, счастье, благополучие…Но однажды, проезжая мимо, она видит, как в дворике коттеджа, где живут Джесс и Джейсон, происходит нечто странное, загадочное, шокирующее. Всего минута - и поезд опять трогается, но этого достаточно, чтобы идеальная картинка исчезла навсегда.А потом - Джесс пропадает. И Рейчел понимает, что только она, возможно, способна разгадать тайну ее исчезновения. Что делать? Примет ли полиция ее показания всерьез? И надо ли вообще ей вмешиваться в чужую жизнь?

.

.

/Files/images/lena/1010776576.jpg Вейер Энди. Марсианин: роман / Э. Вейер; пер. с англ. - М.: Neoclassis: АСТ, 2015. - 384 с.

МАРСИАНИН - это, с одной стороны, классический научно-фантастический роман с большим количеством цифр, реальной научной базой и объяснением, как сделать воду из водородного топлива. С другой стороны, это невероятно увлекательное чтение о Робинзоне Крузо XXI века - человеке, которого оставили на Марсе и который смог не только выжить, но и при этом сохранить великолепное чувство юмора.Роман написан в форме блога Марка Уотни - астронавта НАСА, которого в результате несчастного случая его команда оставила одного на Марсе. Вместо сожалений о собственной судьбе - юмор и шутки про космических пиратов и супер-героев, вместо паники - научный подход и желание выжить любой ценой. Больше 2 лет в одиночестве на Марсе, нехватка воды и продуктов питания, разгерметизация хаба и переезд в 3000 километров. И все это под музыку диско…

/Files/images/lena/khpetrovska_SuperCover_1_22.jpg Катя Петровська. Мабуть Естер / пер. З нім. Ю.Прохаська. – Чернівці: Книги – ХХІ, 2015. - 228 с.

Книга Каті Петровської «Мабуть Естер» піднімає й досі замовчувану в нашій літературі проблему Голокосту,що був учинений німецьким нацизмом на українських теренах, зокрема в одному з київських урочищ, сумно відомому як Бабин Яр. У ньому були розстріляні не тільки євреї Києва та прилеглих до нього територій, але й чимало українських патріотів, серед них і відома поетеса Олена Теліга. Про це свого часу були написані талановиті твори російських авторів – етапний вірш Євгенія Євтушенка та роман Анатолія Кузнєцова. І ось у Німеччині з’явилася книга киянки за походженням Каті Петровської, яка оповідає про ті далекі трагічні події крізь призму подій сімейної хроніки. Книга отримала великий резонанс у світі й вже перекладена на 18 мов.

.

.

/Files/images/lena/11986391_1691996267700675_3240170342342224107_n.jpg Пономарь Олег. Витрина. - К.: Країна мрій, 2015. - 360 с.

Как реагировать на международные события? Чего ожидать от наших ближайших союзников? Как интерпретировать экономические новости? Что нам готовит ближайшее будущее? Обо всем этом идет речь в данной книге. Ответы на эти и многие другие политические вопросы вы найдете в книге самого известного украинского политического блоггера Олега Пономаря.

"Надеюсь, что вы научитесь размышлять, сопоставлять факты и понимать мотивацию мировых лидеров. Я был рад этому помочь, и буду счастлив, если это у меня получилось. Удачи вам всем! Верим в Украину!" (Олег Пономарь).

.

.

/Files/images/lena/Entoni_Dorr__Ves_nevidimyj_nam_svet.jpeg Дорр Энтони. Весь невидимый нам свет: роман /пер. с англ. - СПб.: Азбука, 2015. - 592 с.

Впервые на русском — новейший роман от лауреата многих престижных литературных премий Энтони Дорра. «Весь невидимый нам свет» рассказывает о двигающихся, сами того не ведая, навстречу друг другу слепой французской девочке и робком немецком мальчике, которые пытаются, каждый на свой манер, выжить, пока кругом бушует война, не потерять человеческий облик и сохранить своих близких. Это книга о любви и смерти, о том, что с нами делает война, о том, что невидимый свет победит даже самую безнадежную тьму.

.

.

.

/Files/images/lena/стюарт.jpg Стюарт Джулия. Тайна голубиного пирога: роман / пер. с англ. - М.: АЗБУКА, 2015. - 416 с.

После смерти отца, махараджи Приндура, индийская принцесса Александрина, а дома - попросту Минк, с удивлением обнаруживает, что ее наследство целиком состоит из отцовских долгов. Продав дом и большую часть своих вещей, Минк принимает любезное приглашение королевы Виктории и переезжает в бывшую резиденцию английских монархов - знаменитый дворец Хэмптон-Корт, расположенный в излучине Темзы. Однако, кроме привидений, старый дворец таит в себе и другие опасности, возможно куда более серьезные. После пасхального пикника, устроенного обитателями дворца, от отравления мышьяком умирает один из участников, и верная служанка принцессы становится подозреваемой номер один...

В книге много английского юмора, описания чудачеств героев, изнанка жизни разных слоев общества в Англии викторианских времен.

.

/Files/images/lena/1011973105.jpg Акунин Б. Планета Вода: повести. - М.: Захаров, 2015. - 416 с.

Предпоследняя книга из цикла "Приключения Эраста Фандорина".

Эраст Петрович Фандорин занят не совсем привычным для себя делом. А именно – поисками сокровищ с затонувшего корабля. При помощи своей субмарины «Лимон-2» он исследует морские глубины, наслаждаясь тишиной и покоем. Неожиданное появление инспектора Скотланд-Ярда, нарушает эту идиллию. В Англии с разницей в полгода убиты три девочки-подростка. Обстоятельства их гибели идентичны. Три обескровленных тела найдены в ванной комнате гостиничного номера, вода из ванной аккуратно спущена, тела покрыты белыми лилиями. Вся лондонская полиция брошена на поиски «Лилиевого маньяка», но похоже без помощи Эраста Петровича им не обойтись…

.

/Files/images/lena/1007074531.jpg Кох Герман. Ужин: роман / пер. с гол. - М.: Иностранка, 2014. - 320 с.

Роман популярного голландского писателя и журналиста Германа Коха в 2009 году удостоился в Нидерландах "Читательской премии". С тех пор он был переведен на два с лишним десятка языков и принес автору мировую известность: на сегодняшний день продано свыше миллиона экземпляров книги.

Сюжет книги, поначалу кажущийся незатейливым, заключен в жесткие временные рамки: это всего лишь один вечер в фешенебельном ресторане. Два брата с женами пришли туда поужинать и кое-что обсудить. Паул Ломан - бывший учитель истории, его брат Серж - будущий премьер-министр, у обоих дети-подростки. Начавшаяся банальная застольная беседа постепенно перерастает в драму, и на поверхность одна за другой проступают ужасные семейные тайны. С каждой новой переменой блюд напряжение только нарастает…

/Files/images/lena/Kuzma_Skryabin__Ya_Pashtєt_і_armіya.jpeg Скрябін Кузьма. Я, Паштет і армія: оповідання. - К.: АДЕФ-Україна, 2014. - 260 с.

Книга "Я, Паштєт і Армія" - розповідь про армійського друга Кузьми Паштєта (Сергія Павлова), який потрапив в армію із-за проблем з деканом в університеті, де Сергій був кандидатом біологічних наук. Книга проникнута армійськими буднями та гумором, який піднімає настрій кожному.

.

.

.

/Files/images/lena/ph_1_96554.jpg Волонтери. Мобілізація добра: оповідання / уклад. І. Карпа. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 256 с.

Ця книга - про звичайних людей поруч із нами, які іноді здаються справжніми атлантами, на чиїх плечах тримається наш світ, хо похитнувся водномить. Тих, хто робить незвичайне для бійців, поранених, сиріт, біженців, з ранку до вечора шукаючи можливості для допомоги: збирає гроші на ліки, надає притулок тим, хто залишив рідні домівки, годує, напуває, зігріває... Це волонтери. Мирні воїни світла. Строкатий килим із віршів, есеїв і щемливих оповідань найкращих українських авторів змусить задуматися над цим феноменальним явищем та, мабуть (хто знає), зважиться на власний крок.

.

.

/Files/images/lena/612775_1_w_590.jpg Жадан Сергій. Біг Мак. Перезавантаження: оповідання. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 304 с.

Автор та троє його друзів вирушають у мандрівку Західною Європою. Подорож – це завжди зустрічі, і часто досить дивні: митці, дисиденти, диваки... Ці герої, їхні історії зі щасливим кінцем вже відомі. Але, на думку автора, головне – нічого не забути. Бо забуття – це найбільша зрада, якої ніхто й ніколи не пробачить. Одного разу потрібно зважитися й вирушити в подорож назустріч майбутньому, щоб віднайти точку відліку – або кнопку "перезавантаження"...

.

.

.

/Files/images/lena/1013135128.jpg Вербер Б. Третье человечество. Голос Земли: роман/ пер. с фр. - М.: Рипол Классик, 2015. - 608 с.

Сага "Третье человечество" продолжается на фоне грядущего Апокалипсиса. В то время как люди готовятся к Третьей Мировой войне, Гея, Мать-Земля, решает восстать против своих жителей. Но обратят ли люди и микролюди внимание на ее голос?..Нынешние защитники окружающей среды не говорят от имени Земли. Они видят лишь ближайшее будущее, не имея широкого понимания проблемы, а также перспектив ее развития во времени. Лучший способ понять экологическую ситуацию на планете - это спросить саму Землю. Тогда мы, наконец, получим ответ - как видит человечество сама планета. Для нее мы - молодой, неустойчивый, плохо контролирующий себя вид, имеющий однако огромный потенциал в виде развитых технологий и возможности полета в космос.В "Голосе Земли" человечество снова ожидает скачок в развитии перед лицом внешней и внутренней угрозы. Но разве желание выжить - это не лучший двигатель эволюции?

/Files/images/lena/1011905754.jpg Сафон Карлос Руис. Марина: роман / пер. с. исп. - М.: АСТ, 2015. - 320 с.

"Марина" - печальная и пугающая история, которая погружает читателя в атмосферу Барселоны конца 70-х.Весна. Один из дежурных на Французском вокзале узнает в толпе юношу, объявленного в розыск. Целую неделю его искали знакомые, друзья, преподаватели школы-интерната. Полиция сбилась с ног. Где он был все это время? Как провел эти дни?Молодой Оскар неожиданно оказывается один на один с городской легендой. Призраки прошлого и воспоминания предстают перед читателями и создают невероятный детективно-мистический роман.

/Files/images/lena/вильмонт.jpg Вильмонт Е. Со всей дури!: роман. - М.: АСТ, 2015. - 320 с.
После пережитой трагедии и горького разочарования Лада Гудилина начинает новую жизнь. И встречает новую любовь, внезапно счастливую, Со всей дури!Но мало-помалу вокруг нее сгущается ненависть, словно расплата за счастье.Так что же победит: ненависть или любовь?

.

/Files/images/lena/1010961685.jpg Тартт Д. Щегол: роман/ пер. с англ. - М.: Corpus, АСТ, 2015. - 832 с.
Очнувшись после взрыва в музее, Тео Декер получает от умирающего старика кольцо и редкую картину с наказом вынести их из музея. Тео будет швырять по разным домам и семьям - от нью-йоркских меценатов до старика-краснодеревщика, от дома в Лас-Вегасе до гостиничного номера в Амстердаме, а украденная картина станет и тем проклятьем, что утянет его на самое дно, и той соломинкой, которая поможет его выбраться к свету.

.

/Files/images/lena/1011574724.jpg Устинова Т. Чудны дела твои, Господи!: роман. - М.: ЭКСМО, 2015. - 320 с.

Чудны дела твои, Господи! Как только Андрей Ильич Боголюбов вступает в должность директора музея изобразительных искусств в Переславле, вокруг него начинают твориться воистину странные, "чудные" дела! Бывшая директриса внезапно умирает прямо на глазах Боголюбова! Ему угрожают и пакостят: прокалывают покрышки, подбрасывают омерзительные записки, подозревают в попытках закрыть музей, даже пытаются убить!.. Скоро становится очевидно: здесь, в его музее происходит нечто необъяснимое, грандиозное и темное. Боголюбову всерьез приходится взяться за расследование. И разобраться в своих чувствах к бывшей жене, которая неожиданно и совсем некстати появляется на пороге его нового дома, - воистину, чудны дела твои, Господи! ...Он все поймет, обретет новых друзей и старую любовь… Он заживёт полной жизнью - в конце концов, самая интересная и насыщенная жизнь происходит как раз в тихой русской провинции!..

/Files/images/lena/1011557942.jpg Орловкий Г.Ю. Юджин - повелитель времени. Кн. 1. Мир Трех Лун: роман. - М.: ЭКСМО, 2015. - 416 с.

Новинка от создателя легендарного цикла "Ричард Длинные Руки"!

Потеря работы - дело, конечно, неприятное, но не смертельное. Особенно если зты живешь в комфортном мире, пронизанном компьютерными технологиями, где даже холодильник сладким голосом предупреждает о нехватке продуктов. Ну что может угрожать молодому москвичу в собственном доме в процессе просмотра телевизора? Увы, в одно мгновение все изменилось, и Евгений (он же Юджин) внезапно обнаружил себя посреди девственной природы. Слева - зеленая равнина, справа - первобытный лес, а со стороны далекого строения, похожего на замок, неумолимо приближаются всадники средневековой наружности с непонятными намерениями...«Дитя асфальта и смартфонов» неожиданно попадает в мир меча и магии. Казалось бы, зачем еще один роман на эту тему, когда их сотни, даже тысячи?Прочтите… и увидите, что в такой мир еще никто никогда не попадал! И никто никогда не сталкивался с таким вызовом...

/Files/images/lena/1009592385.jpg Рот В. Дивергент: роман / Вероника Рот; пер. с англ. - М.: Эксмо, 2014. - 416 с.

В мире, где живет Беатрис Прайор, люди делятся на пять фракций, каждая из которых посвящена определенному качеству человеческой личности. Эти фракции - Правдолюбие, Альтруизм, Лихость, Товарищество и Эрудиция. Каждый год в определенный день подростки, достигшие 16 лет, имеют право выбрать свой путь. От того, что решит Беатрис, зависит, останется ли она со своей семьей или станет тем, кем ей хочется быть на самом деле. И девушка делает выбор, который удивляет всех, в том числе и ее саму...

/Files/images/lena/DRAKONY.jpg Штанко К. Дракони, вперед!: казкова повість. - К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2014. - 272 с.
Київський школяр, захопившись біологією, випадково вирощує... дракона, який круто змінює його звичне життя... Ця феєрична казка єпевною мірою ідетективом, іпародією надетектив. Тут ілегке фентезі, ідитяча «бондіана», ібагато пізнавальних моментів. Цеперша повість визначної української ілюстраторки.

.

/Files/images/lena/3199.jpg Курков А. Дневник майдана. - Х.: Фолио, 2015.

К годовщине трагических событий, происходивших на главной площади страны с 18 по 20 февраля 2014 года, издательство «Фолио» выпустило книгу всемирно известного украинского писателя Андрея Куркова «Дневник Майдана».Новая книга писателя не имеет ничего общего с детективом или боевиком - это документ, представленный в виде личного дневника, который описывает жизнь в Киеве и в стране во время Евромайдана, во время оккупации Крыма и после этих событий."Дневник Майдана» был опубликован во многих странах на английском, немецком, французском, японском и других языках, но только для украинского издания он дополнен репортажами о событиях, происходящих в Украине до начала ноября 2014 года, написанными для норвежской газеты «ДагогТид».

/Files/images/lena/1011544214.jpg Минаев С. Духless 21 века. Селфи: роман. - М.: АСТ, 2015. - 416 с.
Новая долгожданная книга от автора главного бестселлера "нулевых"! НОВЫЙ герой НАШЕГО времени!
В жизни известного писателя и телеведущего Владимира Богданова есть все составляющие успеха: автограф-сессии, презентации, прямой эфир, ночные клубы, поклонницы - и все это его давно не воодушевляет.Но внезапно ход событий становится подвластным чьей-то злой воле, и герой в одночасье теряет работу, славу, друзей, любимую женщину. Он остается один на один с самим собой - и со своим отражением в глазах других людей.Чей же образ они запечатлели? Почему он не узнает себя на фото и видео? И как ему вернуть свою жизнь?

/Files/images/lena/30682_45463.jpg Шкляр В. Маруся: роман. - Х.: Клуб сімейного дозвілля, 2014. - 320 с.

Коли Червона армія почала палити села, коли три її брати загинули у боях з радянськими військами, тендітна Маруся взяла в руки зброю і стала отаманом козацького загону.Вона була надзвичайно вродлива і надзвичайно небезпечна, вона не жаліла ворогів ірятувала своїх людей, ризикуючи власним життям. Вона вміла любити іненавидіти. Та чи зуміє коханий Мирон врятувати її від помсти більшовиків? Чи буде їхнє кохання сильнішим за смерть?

.

..

/Files/images/lena/ZHADAN.jpg Жадан С. Динамо Харків. - К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2014. - 240 с.
Сергій Жадан зараз чи не найулюбленіший та найпопулярніший український поет "нової хвилі". До збірки увійшли вибрані вірші із усіх попередніх збірок харкіського автора, та крім того і нові, досі не опубліковані поезії. Книга близька молоді, сучасній спраглій і безкомпромісній.
На сьогодні це найповніше видання поезії Жадана.

.

.

/Files/images/lena/1010474244.jpg Филдинг Х. Бриджит Джонс и ее мальчишки: роман. - М.: ЭКСМО, 2014. - 640 с.
Хелен Филдинг продолжает историю трогательной Бриджит Джонс.

Теперь ей пятьдесят один год, но она прикидывается тридцатипятилетней, чтобы удержать своего "мальчишку" - бойфренда тридцати лет. Для начала Бриджит решает избавиться от лишних двадцати пяти килограммов. И ей это почти удается. Если кто-то решил, что пышка Бриджит, повзрослев, обрела спокойствие и живет в душевном комфорте, он глубоко ошибается. Все только начинается!

.

.

/Files/images/lena/1010482173.jpg Маринина А. Ангелы на льду не выживают. Кн. 1: роман. - М.: ЭКСМО, 2014. - 352 с.

Прыжок. Еще прыжок. Холодная сталь коньков молнией рассекает голубой лед… Фигурное катание - красивый и изящный спорт. Миллионы людей с замиранием сердца внимают выступлениям наших фигуристов. И вот, в этот сказочный мир мрачной тенью врывается жестокое убийство. Застрелен Михаил Валентинович Болтенков - тренер высшей категории, человек-легенда. Тело обнаружено у дома его коллеги Валерия Ламзина. Свидетели подтверждают: тренеры встречались перед убийством, они ругались и угрожали друг другу… Дело, как говорится, "в шляпе". Но у Насти Каменской и ее друзей с Петровки - Антона Сташиса и Романа Дзюбы - свое мнение на этот счет. Им открывается правда о бесчеловечностях и цинизме, пропитавших голубой лед. Лед, на котором ангелы не выживают…

/Files/images/lena/e84f57ee5bf317fc7600cf3e6e3f2e59.jpg Рубина Д. Желтая канарейка: роман. - М.: ЭКСМО, 2014. - 480 с.
Кипучее, неизбывно музыкальное одесское семейство и алма-атинская семья скрытных, молчаливых странников... На протяжении столетия их связывает только тоненькая ниточка птичьего рода — блистательный маэстро кенарь Желтухин и его потомки.
На исходе XX века сумбурная история оседает горькими и сладкими воспоминаниями, а на свет рождаются новые люди, в том числе «последний по времени Этингер», которому уготована по-разительная, а временами и подозрительная судьба.
«Желтухин» - первая книга трилогии Дины Рубиной «Русская канарейка», красочной, бурной и многоликой семейной саги...

/Files/images/lena/aff62d61849cfa1913cb9e34c9639c73.jpg Устинова Т. Сто лет пути: роман. - М.: ЭКСМО, 2014. - 320 c.
Сто лет назад происходили странные и угрожающие события, о которых невозможно забыть, их нельзя оставить в прошлом, потому что без прошлого нет настоящего...
...И угораздило же его, доктора исторических наук и профессора московского Университета Дмитрия Шаховского, стать экспертом при Государственной думе. В прошлом он ориентируется значительно лучше, чем в настоящем.
Когда в особняке на Воздвиженке убивают директора музея, а рядом с телом обнаруживают старинную чашку мейсенского фарфора и несколько писем начала двадцатого века, Шаховской оказывается вовлечен в расследование. Чтобы понять, что произошло на месте преступления Шаховскому нужно восстановить события почти вековой давности - историю первой Думы, разгром террористической ячейки, арест подрывников. И еще кое-что узнать и понять... о себе самом. Возможно, он не узнал и не понял бы, если б не Варвара Звонкова, поразившая его воображение. Он разберется в хитросплетениях судеб, в странных и загадочных совпадениях. Впрочем, может, это и не совпадения вовсе? Как много изменилось - всего-то за сто лет пути…

/Files/images/lena/page-13643-ahern-vljubitsja.jpg Ахерн С. Как влюбиться без памяти: роман. - М.: Азбука-Аттикус: Иностранка, 2014. - 448 с.
У нее в запасе только две недели. Две недели, чтобы вновь научить его любить собственную жизнь…
Однажды поздним вечером судьба свела Адама Бэзила и Кристину Роуз. Кристина заключила с Адамом спасительную сделку, о которой ей, возможно, придется пожалеть. Она готова показать ему, что не все еще потеряно и этот мир стоит того, чтобы не совершать непоправимой ошибки.
Под тиканье ускользающих минут они все глубже погружаются в придуманную ими же авантюру, полную прекрасных романтичных жестов и рискованных ночных прогулок. Мало-помалу Кристине начинает казаться, что Адам возвращается к нормальной жизни. Но так ли это на самом деле? Достаточно ли двух недель, чтобы вновь полюбить окружающий мир?

/Files/images/lena/20865.jpg Гэлбрейт Р. Зов кукушки: роман /пер. с англ. - М.: Иностранка, 2014. - 448 с.

Новая книга Джоан К. Роулинг, написанная в жанре детективного романа под псевдонимом Р. Гэлбрейт.

Когда скандально известная топ-модель, упав с заснеженного балкона своего пентхауса, разбивается насмерть, все решают, что это самоубийство. Но брат девушки не может смириться с таким выводом и обращается к услугам частного сыщика по имени Корморан Страйк.
Углубляясь в запутанную историю юной звезды, Страйк приоткрывает тайную изнанку событий - и сам движется навстречу смертельной опасности...Захватывающий, отточенный сюжет разворачивается на фоне Лондона, от тихих улиц благопристойного Мэйфера до обшарпанных пабов Ист-Энда и круглосуточно бурлящего Сохо.

.

/Files/images/lena/мельник.jpg Мельник Я. Далекій простір: роман. - Х.: Клуб Сімейного дозвілля, 2013. - 288 с.

Книга року ВВС-2013

У світі, де очі вважаються атавізмом, а можливість бачити — божевіллям, з`являється зрячий юнак. Габра намагаються вилікувати, але йому вже судилося дізнатися про страшну таємницю правителів цього грандіозного хмарочоса-держави, де мільйони людей контролюються електронними давачами і не здогадуються, що живуть за хмарами...
"Чомусь здається, що це проза, якій судилося пережити час. Ми ще не мали такого письменника". BBC, Україна

.

.

/Files/images/lena/сняданко.jpg Сняданко Н. Фрау Мюлер не налаштована платити більше: роман. - Х.: Клуб Сімейного Досугу, 2013. - 304 с.
Коротке повідомлення кримінальної хроніки в ранковій газеті може стати саме тим поштовхом, який спонукає людину по-новому глянути на своє життя та спробувати знайти в ньому місце для щастя... Христина і Соломія вирушили за кордон шукати кращої долі, то невже тіло однієї з них тепер лежить на бруківці? Колись Христині знайти роботу допоміг... нещасний випадок. Авто німкені Еви збила її, іпо дорозі в лікарню вони розговорилися. Ева запропонувала їй не лише роботу, а й місце у своєму серці...
Любовний трикутник, драйвовий Берлін, прості людські переживання, пошуки кращого життя і пошуки себе — усе це в новому романі Наталки Сняданко!

.

.

/Files/images/lena/taras-ta-maryana-prohaski-62863.jpg Тарас та Мар’яна Прохаські. Хто зробить сніг. - Львів: Вид-во Старого Лева, 2013. - 72 с.

Дитяча книга року ВВС-2013.

Ця книжка унікальна, з якого боку не поглянь. Перший спільний літературний проект подружжя Прохаськів, перша дитяча книжка Тараса Прохаська та перший досвід Мар’яни Прохасько у ролі ілюстратора. Тепла казка по родину кротів та їх тринадцять кротенят, про дружбу та взаємодопомогу, про турботу та домашній затишок, а також про те, хто насправді робить сніг…

.

/Files/images/lena/Deresh-Murotvorec-Cover.small_.jpgДереш Л. МИРОТВОРЕЦЬ : повісті та оповідання. – Львів.: Кальварія, 2013. – 196 с.

Це дуже дивна історія, сумна та загадкова… Що насправді спричинило дивовижне перетворення молодого аспіранта Віденського університету, лінгвіста, безтурботного молодика Стефана Лянґе, що занурило його у чужу долю, піднесло аж до самого Бога, а відтоді призвело до його кінця чи-то початку?
«…Сім, шість, п’ять…» – зворотний відлік. За якусь мить світ розколеться на до й після. І тієї ж самої миті, після грандіозного спалаху, на який так довго чекала купка науковців і військових, розколеться навпіл світогляд Роберта Оппенгеймера – творця та руйнівника. Хто він – містер Оппенгеймер? Геніальний науковець? Філософ-спостерігач? Миротворець чи той, що несе смерть?

Книга "Миротворець" була підготовлена спеціально до 20-го Форуму видавців у Львовітапотрапила до "довгого списку" премії Книга року ВВС-2013.

.

/Files/images/lena/застава.jpgЛукьяненко С. Застава: роман. - М.: АСТ, 2013. - 320 с.

Новый проект Сергея Лукьяненко ПОГРАНИЧЬЕ.
Центрум. Центральный мир вселенной, окруженный лепестками других миров, среди которых и наша Земля. Когда-то Центрум был велик и силен, но катастрофа отбросила его в прошлое.
Здесь, на перекрестке тысяч и тысяч цивилизаций несет свою вахту Корпус пограничной стражи, охраняющий границы между мирами…
Выбор у землянина, случайно оказавшегося в Центруме, невелик: стать контрабандистом или пограничником. А отличия между этими профессиями порой тоже невелики...
Но рано или поздно приходится решать - что такое для тебя пограничная служба. Потому что Земле грозит беда, когда-то пришедшая в Центрум…

.

/Files/images/lena/Последний_рассвет_-маринина.jpg

Маринина А. Последний рассвет: роман. - М.: ЭКСМО, 2013. - 480 с.

На лестничной клетке московской многоэтажки двумя ножевыми ударами убита Евгения Панкрашина, жена богатого бизнесмена. Со слов ее близких, у потерпевшей при себе было дорогое ювелирное украшение – ожерелье-нагрудник. Однако его на месте преступления обнаружено не было. На первый взгляд все просто – убийство с целью ограбления. Но чем больше информации о личности убитой удается собрать оперативникам – Антону Сташису и Роману Дзюбе – тем более загадочным и странным становится это дело. А тут еще смерть близкого им человека, продолжившая череду необъяснимых убийств…

.

.

.

/Files/images/lena/cover.jpg

Браун Д. Инферно: роман/ пер. с англ. - М.: АСТ, 2013. - 544 с.

"Инферно" - новый роман Дэна Брауна, автора супербестселлеров о захватывающих приключениях профессора Роберта Лэнгдона. Его книги "Ангелы и демоны", "Код да Винчи" и "Утраченный символ" взорвали книжный рынок.

…Оказавшись в самом загадочном городе Италии - Флоренции, профессор Лэнгдон, специалист по кодам, символам и истории искусства, неожиданно попадает в водоворот событий, которые способны привести к гибели все человечество … И помешать этому может только разгадка тайны, некогда зашифрованной Данте в строках бессмертной эпической поэмы…

.

.

.

/Files/images/lena/1007048562.jpg

Санаев П. Хроники раздолбая (Похороните меня за плинтусом-2): роман. - М.: АСТ, 2013. - 480 с.

Продолжение культовой повести Павла Санаева "Похороните меня за плинтусом". Герой "Плинтуса" вырос, ему девятнадцать лет, и все называют его Раздолбаем.
Раздираемый противоречивыми желаниями и стремлениями, то подверженный влиянию других, то отстаивающий свои убеждения, Раздолбай будет узнавать жизнь методом проб и ошибок. Свобода, безнаказанность и бунт - с одной стороны; одна-единственная любимая девушка, образованные друзья и вера в Бога - с другой.
Наверное, самое притягательное в новом романе Павла Санаева - предельная искренность главного героя. Он поделится с нами теми мыслями и чувствами, в которых мы боимся сами себе признаться.

.

.

/Files/images/lena/1006000154.jpg

Токарева В. Так плохо, как сегодня: рассказы. - М.: Азбука, 2013. - 240 с.

Галерея новых ярких образов. Драма и юмор новых историй. Тонкое восприятие жизни - и при этом трезвый взгляд на любую ситуацию. Настроение новых рассказов современного классика - это сожаление о шаткости человеческих ценностей. Особенно сегодня. И все же автор остается романтиком, который верит и, кажется, знает, как быть…
В сборник добавлены три редких рассказа, которые не переиздавались много лет и почти неизвестны широкому кругу читателей ("Кирка и офицер", "Дружба превыше всего", "Кино и вокруг").

.

/Files/images/lena/1007075063.jpg

Акунин Б. Настоящая принцесса и другие сюжеты: исторические миниатюры. - М.: АСТ, 2013. - (Любовь к истории).

Вам предстоит увлекательная прогулка с Автором по парижским катакомбам и по городам, стремительно меняющим облик. Вы узнаете, передается ли гениальность по наследству, как рождаются лучшие идеи и как погибают шедевры. У вас впереди много удивительных открытий: настоящая писательница и настоящая принцесса, настоящая умная женщина и неподдельные герои своего времени, непридуманные рассказы о сером волке и… совсем не сказочном Драконе. Россия, которую мы потеряли, и Россия, которая еще не потеряна.
Мы ведь не думаем, что история - это прошлое?

.

/Files/images/lena/1005980777.jpg

Устинова Т. Где-то на краю света: роман. - М.: Эксмо, 2013.

Никто не знает, где именно находится "край земли", и есть ли он на самом деле. Никто не знает, каково там, на этом краю, и что - за ним.
Лиля Молчанова отправляется на край земли, в Анадырь. На первый взгляд в обыкновенную командировку на радио "Пурга", но на самом деле ее услали с дальним прицелом…
Когда Лиля при странных, невероятных обстоятельствах находит убитого охотника, начинается изощренная и страшная игра. Ей кажется, что она одинока, никто не поможет и не спасет, но она вдруг убеждается - никакого вселенского одиночество нет, а есть люди, настоящие, живые, порядочные, готовые во что бы то ни стало ее спасти.
И над заснеженными просторами звучат позывные: "В эфире радио "Пурга!", а это значит, жизнь продолжается, надежда есть, и край земли вовсе не край, а может, ее начало...

.

/Files/images/lena/1005881626.jpg

Коэльо П. Манускрипт, найденный в Акко. - М.: АСТ, 2013. -192 с.

14 июля 1099 года. Иерусалим замер в ожидании штурма крестоносцев. Жители города всех возрастов и разного вероисповедания пришли на площадь послушать загадочного старца Копта. Собравшиеся задают ему вопросы о своих тревогах, о врагах и битве. Сегодня, спустя столетия, ответы мудреца все так же верны, ведь он говорил о ценностях, над которыми время не властно. То, кем мы являемся, то, чего боимся и на что надеемся, основывается на нашем внутреннем знании и вере - и не зависит от внешних обстоятельств.

.

.

фыуарфжо kldfha

Ларссон О. Пока пройдет гнев твой. - М.: Эксмо, 2013. - 352 с.

Местные жители поведали влюбленной парочке, Вильмс Перссон и Симону Кюро, о том, что в отдаленном озере Виттанги-ярви лежит немецкий транспортный самолет, упавший туда в конце войны. Молодые люди, оба неплохие ныряльщики, загорелись идеей спуститься на дно озера и исследовать рухнувший с неба борт. Их не смутило то, что сейчас зима и озеро покрыто толстым слоем льда. Симон и Вильма погрузились в холодные воды через полынью. Однако наверх они так и не поднялись... Несчастный случай при погружении в экстремальных условиях? Следователь Анна-Мария Мелла и прокурор Ребекка Мартинссон считают иначе. Они нашли следы, говорящие о том, что кто-то не дал погибшим всплыть на поверхность. Но ведь у Вильмы и Симона не было врагов? Или они прикоснулись к какой-то тайне?..

.

/Files/images/lena/Sluchajnaia_vakansiia_oblozhka.jpgРоулинг Дж. Случайная вакансия. - М.: Иностранка, 2013.
.
В Пэгфорде на сороковом году жизни скоропостижно скончался член местного совета Барри Фейрбразер. Это событие повергло горожан в шок.
В провинциальном английском городке с мощеной рыночной площадью и древним монастырем, казалось бы, царит идиллия, но так ли это на самом деле? Что скрывается за красивыми английскими фасадами? На самом деле тихий городок уже давно находится в состоянии войны. Богатые конфликтуют с бедными, подростки - с родителями, жены с мужьями, учителя - с учениками... Пэгфорд не такой, каким кажется на первый взгляд. Но освободившееся кресло в местном совете только обостряет все эти конфликты и грозит привести к такой войне, которой еще не видел маленький городок. Кто сумеет победить на выборах, наполненных страстью, двуличием и неожиданными разоблачениями?
Это большой роман о маленьком городе и первая книга Джоан Роулинг для взрослых.

.

/Files/images/lena/1005642560.jpg Устинова Татьяна. Сразу после сотворения мира: роман. - М.: ЭКСМО, 2012.

Жизнь Алексея Плетнева в самый неподходящий момент сделала кульбит, "мертвую петлю", и он оказался в совершенно незнакомом месте - деревне Остров Тверской губернии! Его прежний мир рухнул, а новый еще нужно сотворить. Ведь миры не рождаются в одночасье!
У Элли в жизни все прекрасно, или почти все… Но странный человек, появившейся в деревне, где она проводит лето, привлекает ее, хотя ей вовсе не хочется им... интересоваться.
Убит старик егерь, сосед по деревне Остров - кто его прикончил, зачем?.. Это самое спокойное место на свете! Ограблен дом других соседей. Имеет ли это отношение к убийству или нет? Кому угрожает по телефону странный человек Федор Еременко? Кто и почему убил его собаку?
Вся эта детективная история не имеет к Алексею Плетневу никакого отношения, и все же разбираться придется ему. Кто сказал, что миры не рождаются в одночасье?! Кажется, только так может начаться настоящая жизнь - сразу после сотворения нового мира…

.

/Files/images/lena/1005293531.jpg

Лукьяненко Сергей. Новый дозор: роман. - М.: АСТ, 2012."Новый дозор" Сергея Лукьяненко - продолжение знаменитого "Дозора", которое с нетерпением ждали поклонники автора.
Сергей Лукьяненко придумал целую вселенную "Дозоров", особую фантастическую "параллель", которая живет в его книгах "Ночной дозор", "Дневной дозор" (в соавторстве с Владимиром Васильевым), "Сумеречный дозор", "Последний дозор" и многих других. По мотивам этих произведений созданы две кинокартины ("Ночной дозор" и "Дневной дозор"), а также онлайн-игра "Дозоры".

.

.

.

.

.

/Files/images/lena/18414_26299.jpgРоздобудько Ірен. Якби: роман. - Х.: Клуб сімейного дозвілля, 2012. - 256с.Якби можна було повернутися в минуле і щось змінити — хто про таке не мріяв?
Навіть успішній журналістці й начебто щасливій дружині Ніці є що виправити. Є дівчинка з понівеченою психікою, є хлопчик, для якого життя скінчилося зарано. То вона сама — Ніка, що й досі затинається, — і її друг, загиблий в автокатастрофі. Щоб зустрітися з ними, не треба вигадувати машину часу — досить просто увійти до свого старого під`їзду...
Ні, вона не з`їхала з глузду, то лікар порадив: вона ж хоче працювати на телебаченні! Чи чого вона насправді хоче? Урятувати товариша своїх дитячих ігор? Або у 80-х, у добу дефіциту, стати в чергу за справжнім коханням?

.

.

/Files/images/lena/Dzhejmi_Makgvajr__Legenda_ob_angele._Kniga_1._Providenie.jpgМакгвайр Джейми. Легенда об ангеле. Кн. 1. Провидение: роман/ пер. с англ. - М.: Азбука, 2013.От автора международного бестселлера «Мое прекрасное несчастье»!
Юная Нина Грей — студентка колледжа. Красавец и смельчак Джаред Райел — ее таинственный заступник, вечная тень, скользящая по пятам. Но даже небесные телохранители не всесильны. Особенно когда они позволяют себе влюбляться в подопечных, а те ненароком проникают в тайны, от которых простому смертному лучше держаться подальше…
«Я искренне верю в яркий талант Джейми Макгвайр и говорю со всей ответственностью: это писательница, за творческим ростом которой стоит последить».
Tina’s Book Reviews

Кiлькiсть переглядiв: 2929

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.