/Files/images/83113946_Gora_knig.jpg

Коли читач приходить до бібліотеки, він завжди може розраховувати на професійну допомогу у виборі книг. А що робити віртуальному читачеві? Як йому не загубитися у неосяжному світі книжкових новинок? Ми пропонуємо скористатися інтернет-ресурсами, на яких розповідають про нові книги, діляться враженнями про прочитане, рекомендують книгу, що сподобалася.

..

/Files/images/dlya_razdelov/сайт.jpg Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва уклав рекомендовані читацькі списки для дітей і підлітків. До списків увійшли класичні й сучасні твори зарубіжних та українських письменників, які, на думку експертів, є актуальними й цікавими для сучасних школярів. .....

..

/Files/images/lena/789.JPG

Онлайн бібліотеку книжкових відеооглядів створили на YouTube. У роликах, розміщених на каналі, глядач отримує інформацію про книгу, автора, стислий сюжет, акцент на читацькій аудиторії – кому вона буде цікава та інші унікальні відомості.

.

/Files/images/lena/рь.JPG Читомо— медіа про культуру читання і мистецтво книговидання України та світу, трендсетер українського книжкового ринку, що пропонує якісну аналітику й ексклюзивні матеріали, експерименти та інновації. Сайт публікує книжкові новини, готує рецензії, огляди, добірки, інтерв'ю, аналізує тенденції ринку, висвітлює культурні проєкти, події та можливості.

/Files/images/logo.gif

Друг читача - книжковий ресурс, який розповідає про українські книжки, новини українського ринку, анонсує цікаві події, рецензує книжки. Ви можете долучитися до книжкового процесу, рецензуючи те, що прочитали

/Files/images/logo.jpgЛітературна Україна - тижневик зорієнтує в широкому книжковому потоці, ознайо­мить з головними видавничими новинками, запропонує відгуки на найпомітніші з них. Газета розповідає про читацькі смаки й пріоритети знаних письменників. Численні інтерв’ю знайомлять з відомими людьми, розкривають найближчі творчі плани представників мистецького цеху.

/Files/images/lena/literaturnyiy_internet/юабук.JPG Портал UABOOKS.INFO є професійним і багатофункціональним українським інформаційним ресурсом, присвяченим розвитку національного книжкового ринку і найбільш повним сайтом, що фокусується на професійній допомозі видавцям та книгорозповсюджувачам.

/Files/images/lena/literaturnyiy_internet/БУКВОЪД.JPG

Новини книжкового ринку, літератури. Рецензії, відгуки на книжки. Електронна бібліотека. Повна інформація про письменників та видавництва

.

/Files/images/lena/literaturnyiy_internet/автура.JPG Ресурс створено для популяризації, промоції, обговорення й розповсюдження книжок українських авторів.

.

/Files/images/lena/literaturnyiy_internet/гавра.JPG

Спільнота, у якій анонсуються художні та нон-фікшн книги українських видавців.

.

.

.

.

/Files/images/logo5.gif

Книжный клуб - интернет-магазин издательства, на котором с помощью удобного электронного каталога или поиска легко найти интересующую книгу, прочитать аннотацию.

/Files/images/logo1.gif

Издательство "Фолио" - харьковское издательство, выпускающее книги разной тематики на русском и украинском языке. На сайте можно воспользоваться аннотированным каталогом книг, пообщаться на форуме, ближе познакомиться с авторами.

.

Издательство "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" - у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» створюються найкращі українські дитячі книжки для малят від 2 до 102. Висока художня та поліграфічна якість — ось найприкметніша ознака чи не всіх «абабагаламазьких» видань.

Кiлькiсть переглядiв: 2141

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.