/Files/images/83113946_Gora_knig.jpg Когда читатель приходит в библиотеку, он всегда может рассчитывать на профессиональную помощь в выборе книг. А что же делать виртуальному читателю? Как ему не потеряться в необъятном мире книжных новинок? Мы предлагаем воспользоваться интернет-ресурсами, на которых рассказывают о новых книгах, делятся впечатлениями о прочитанном, рекомендуют понравившуюся книгу. . ....

..

Найкращі пошукові системи та електронні бібліотеки

/Files/images/dlya_razdelov/яблоко.png В універі теми письмових робіт часто затверджують заздалегідь, вони нецікаві й не мають практичного значення. Та інколи трапляються викладачі, які заохочують творчу роботу, або теми, які так і просяться, щоб їх дослідили. Де ж шукати якісну і, до того ж, безкоштовну інформацію?

Пошукові системи

Раніше пошукових систем для наукових публікацій було багато, найвідоміші – Scirus, GetCITED і Google Scholar. Утім, тепер їхня кількість значно скоротилася.Головна перевагатаких сервісів – зручність, адже вся потрібна інформація збирається в одному місці з різних джерел та окремих видань. Достатньо створити правильний запит і далі лише відібрати потрібні ресурси.

Детальну інформацію знайдете тут.

/Files/images/dlya_razdelov/сайт.jpg Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва уклав рекомендовані читацькі списки для дітей і підлітків. До списків увійшли класичні й сучасні твори зарубіжних та українських письменників, які, на думку експертів, є актуальними й цікавими для сучасних школярів. .....

..

/Files/images/lena/789.JPG

Онлайн бібліотеку книжкових відеооглядів створили на YouTube. У роликах, розміщених на каналі, глядач отримує інформацію про книгу, автора, стислий сюжет, акцент на читацькій аудиторії – кому вона буде цікава та інші унікальні відомості.

.

/Files/images/logo.gif

Друг читача - книжковий ресурс, який розповідає про українські книжки, новини українського ринку, анонсує цікаві події, рецензує книжки. Ви можете долучитися до книжкового процесу, рецензуючи те, що прочитали

/Files/images/logo.jpgЛітературна Україна - тижневик зорієнтує в широкому книжковому потоці, ознайо­мить з головними видавничими новинками, запропонує відгуки на найпомітніші з них. Газета розповідає про читацькі смаки й пріоритети знаних письменників. Численні інтерв’ю знайомлять з відомими людьми, розкривають найближчі творчі плани представників мистецького цеху.

/Files/images/lena/literaturnyiy_internet/юабук.JPG Портал UABOOKS.INFO є професійним і багатофункціональним українським інформаційним ресурсом, присвяченим розвитку національного книжкового ринку і найбільш повним сайтом, що фокусується на професійній допомозі видавцям та книгорозповсюджувачам.

/Files/images/lena/literaturnyiy_internet/БУКВОЪД.JPG

Новини книжкового ринку, літератури. Рецензії, відгуки на книжки. Електронна бібліотека. Повна інформація про письменників та видавництва

.

/Files/images/lena/literaturnyiy_internet/автура.JPG Ресурс створено для популяризації, промоції, обговорення й розповсюдження книжок українських авторів.

.

/Files/images/lena/literaturnyiy_internet/гавра.JPG

Спільнота, у якій анонсуються художні та нон-фікшн книги українських видавців.

.

.

.

.

/Files/images/i-logo2.pngКнижное обозрение - интернет-газета предлагает обзоры новых книг, рейтинги книг, составленные по объемам продаж, а также архив печатных выпусков газеты./Files/images/logo.png

Livelib (Живая библиотека) - самая большая в рунете коллекция рецензий. Здесь можно создать тематическую подборку книг, составить биографию любимого писателя, получить рекомендацию, почитать отзывы о книгах, узнать рейтинг лучших книг года или месяца по мнению самих читателей.

.

Книжник - сайт предлагает еженедельный аннотированный обзор новых книг различных издательств, возможность обсуждения прочитанного на форуме, поиск книги по автору или названию.

.

Чтение-21 - портал «Чтение-21» разработан Фондом «Пушкинская библиотека» при поддержке Федерального агентства по печати и массовым коммуникациям. Цель портала - мобилизовать общественное мнение и быть важным информационным каналом для государственных и общественных структур, профессионалов и любителей книги и чтения.


/Files/images/logo1.png

Прочтение - создан в 2006 году как сайт рецензий на книги. Со временем тематика сайта расширилась, но сохранилась литературоцентричность проекта. Кроме того, сохранена рецензию как основной жанр публикуемых материалов. Сайт рассчитан на людей, желающих составить собственное мнение о новых книгах, фильмах, именах и т. п.

/Files/images/logo_slogan.png

Имхонет - это рекомендательный сервис, предоставляющий персональные рекомендации в самых различных областях – от литературы и театра до кинофильмов и видеоигр, музыки и телепередач, а такжеогромная социальная сеть, в которой можно встретить тех, кто близок вам по духу, узнать мнения пользователей и экспертов. Еще Имхонет -обширное хранилище информации, собранной в тематические каталоги.

.

OZON - самый популярный в Рунете онлайн-мегамаркет, который использует возможности интернета для наглядного и максимально информативного представления книг, среди которых — качественные фотографии, функция «пролистать книгу», медиафрагменты, рецензии и отзывы покупателей, система персональных рекомендаций.

/Files/images/logo3.png

Издательство "ЭКСМО" - на сайте издательства можно не только ознакомиться с новинками, но и прочитать рецензии, интервью с писателями, узнать о планах выпуска книг, посмотреть буктрейлеры на лучшие книги.

.

/Files/images/logo5.gif

Книжный клуб - интернет-магазин издательства, на котором с помощью удобного электронного каталога или поиска легко найти интересующую книгу, прочитать аннотацию.

/Files/images/logo1.gif

Издательство "Фолио" - харьковское издательство, выпускающее книги разной тематики на русском и украинском языке. На сайте можно воспользоваться аннотированным каталогом книг, пообщаться на форуме, ближе познакомиться с авторами.

.

Издательство "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" - у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» створюються найкращі українські дитячі книжки для малят від 2 до 102. Висока художня та поліграфічна якість — ось найприкметніша ознака чи не всіх «абабагаламазьких» видань.

Кiлькiсть переглядiв: 1492

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.