Цікаво про ЄС

«Україна – це Європа», – саме з цього гасла розпочався доленосний для нашої країни Євромайдан. П’ять років потому, 22 листопада 2018 р. Верховна Рада підтримала у першому читанні зміни до Конституції, які закріплюютьнезмінний курс України в ЄС.
Сьогоднішні школярі за десяток років писатимуть нову – європейську – історію України. А тому важливо вже зараз пояснювати їм, що значить бути справжнім європейцем. Зібрали для вас п’ять ресурсів, які допоможуть цікаво розповісти про ЄС дітям.

/Files/images/vropa/Безымянный.png

Моя Європа

Що можна знайти на Моїй Європі?
Цікаві факти і статті про міста Європи, карти і віртуальні прогулянки.

/Files/images/vropa/56.png

.

Великобританія. Цікаві факти

Великобританія це країна з багатою історією, культурою та традиціями, які протягом багатьох років формувалися під впливом видатних діячів, як рідної країни, так і сусідніх держав.

13 пізнавальних фактів про Англію та Великобританію загалом

.

Нідерланди. Цікаві факти

Нідерланди у перекладі означають «нижні землі», що відображає географічні дані держави. Велика частина території знаходиться нижче рівня моря.
Нідерланди одна з найбільш самобутніх країн північно-західної Європи. Поєднання сивої давнини і сучасності, морські порти і канали, старовинна архітектура, плантації тюльпанів, дерев'яні млини, унікальні сорти сиру приваблюють сюди туристів з усього світу. Одним з головних символів країни вважаються дерев'яні черевички «кломпи», а мистецтво їх виготовлення голландська традиція донесла до сучасності. Нідерланди - країна вітряних млинів. Тут їх більше 1180. А ще вона є першою у світі з вирощування та експорту тюльпанів.
Хоч Амстердам і вважається офіційною столицею держави, але фактичною столицею вважається Гаага, де розташовано уряд, парламент і королівська резиденція. Нідерланди часто називають Голландіею, але північна і південна Голландія - це всього лиш 2 провінції з 12.
Нідерланди - батьківщина багатьох світових художників, таких як Рембрандт, Ян Вермер, Вінсент Ван Гог або Піт Мондріан

Голландия

.

Угорщина. Цікаві факти

10 цікавих фактів про Угорщину обов'язково зацікавлять мандрівників. Це те, що варто знати про Угорщину, плануючи подорож в цю чарівну країну. Угорщина стане набагато ближче і цікавіше, якщо бути у всеозброєнні знань. Загадкова Угорщина так вабить!

Венгрия.10 фактов о Венгрии

.

Естонія. Цікаві факти

ЕСТОНІЯ - країна, про яку ми мало, що знаємо. Напевне, більшість з нас знає тільки стереотип про повільність естонців. Насправді це дуже цікава країна. Чому Естонія - одна з найбільш технологічно розвинених держав світу, а катання на гойдалках - майже національний вид спорту.

10 удивительных фактов об Эстонии

.

Чехія. Цікаві факти

Че́хія, повна назва—Че́ська Респу́бліка, з 2016 року також використовується друга офіційна назва «Чехія» — держава на території Європи, що межує на півночі і заході з Німеччиною, на північному сході— з Польщею, на південному сході— зі Словаччиною, на півдні — з Австрією. До складу сучасної Чехії входять історичні області Богемія (чеськ.Čechy; історична провінція в Європі між Сілезією, Моравією, Австрією, Баварією та Саксонією), Моравія (чеськ.Morava) та Чеська Сілезія (чеськ.české Slezsko). У минулому Богемія була ядром Чеського королівства.

Чехия. Интересные факты о Чехии.

.

Мальта. Цікаві факти

Мальта - це розвинена держава, розташована в Середземному морі на островах Мальта, Гозо, Святого Павла і Філфла. У складі Мальти також знаходяться ще кілька невеликих незаселених островів. Найближчими до Мальти територіями будуть італійський острів Сицилія і північноафриканська держава Туніс. Так як Мальта тривалий час була колонією Великобританії, то і в 21 столітті на островах цієї країни в ходу англійська мова,яка вважається офіційною поряд з мальтійською. Першими жителями Мальти були фінікійці, які є предками сучасних мальтійців. Згодом, мова мальтійців зазнала змін, піддавшись сильному впливу англійської та італійської мови.
Загальна площа Мальти невелика і складає всього 316 квадратних кілометрів. Столицею республіки Мальта є заснований в 1566 році місто Валлетта, що нараховує лише 9000 жителів.

Где находится Мальта

.

Франція. Цікаві факти

А чи знали ви що у Франції практикують шлюб з покійним. Відзначають все це трюфелями (найдорожчими грибами). А устриці спочатку були їжею бідняків ?! Ось як живуть у Франції :)

16 интересных фактов о Франции!

.

Італія. Цікаві факти

А вам подобається Італія? Цікаві факти про Італію. В цьому відео дізнаємося чому Італія така популярна і як виглядають її основні міста.

Италия. Интересные факты об Италии

.

Греція. Цікаві факти

Греція - країна, де старовина зустрічається на кожному кроці: Афіни, Дельфи, Фіви і Метеори, скельні монастирі і святая гора Афон. Ще тут класні пляжі, чисте море, мальовничі острови і спа-готелі.

О, Греция! Ты - целый мир!

.

Литва. Цікаві факти

Литва, офіційна назва - Литовська Республіка - держава, географічно розташована в Північній Європі. Столиця країни - Вільнюс. Країна є незалежною суверенною державою, однією з країн узбережжя Балтійського моря з прекрасними піщаними пляжами, чистим повітрям, барвистими пейзажами, великою кількістю історичних та архітектурних пам'яток.

20 интересных фактов о Литве! Factor Use

.

Бельгія. Цікаві факти

Бельгія. Країна є втіленням справжньої казки, яка ожила в нашій реальності. Середньовічна архітектура міст і чарівні ландшафти сільської місцевості, романтичні замки і шикарними маєтками, чудові пляжі і вишукані бальнеологічні курорти, знаменита бельгійська кухня і запаморочливий шоколад.

Интересные факты о Бельгии

.

Фінляндія. Цікаві факти

Фінляндія це ідеальний приклад країни, яка об'єднала в собі неповторну північну красу - широкі горизонти лісів і озер з оживляючим свіжим повітрям - і всі принади сучасного світу та інноваційного розвитку.
Залежно від особистих переваг, турист може вибрати нескінченний світ на "землі північного сонця", морозну магію зими або ультрасучасної розваги в одному з найбільш розвинених міст Європи - Гельсінкі.

10 фактов о Финляндии и интересных достопримечательностях "Земли тысячи озер"

.

Румунія. Цікаві факти

Румунія - це країна, де старе перемішано з новим, як ніде більше в Європі. Країна наповнена таємницею, культурою і нескінченної красою. Кожен прибуває сюди зачаровується її традиціями, їжею і багатою історією.
Люди в цій країні дуже гостинні і з задоволенням діляться своїми культурними традиціями з туристами. Румунія дійсно може вразити любителів подорожей своїми пам'ятками: від замка Бран, замку Дракули, шедевра Бранкузі до приголомшливих Карпатських гір, монастирських розписів і дельти Дуная.Пріветлівие люди, красиві пейзажі і захоплююча історія зроблять вашу подорож незабутнім і залишать враження на все життя.

Некоторые интересные вещи

.

Латвія. Цікаві факти

Факты о странах| Латвия

.

Польща. Цікаві факти

17 фактів про Польщу які ви не знали!

Австрія. Цікаві факти

Кто из известных людей родился в Австрии? Чье произведение было использовано в качестве Гимна Австрии? Какой Австрийский водопад считается самым высоким в Европе? Эти и другие интересные факты об Австрии вы можете увидеть в нашем ролике.

Австрия Интересные Факты

.

Німеччина. Цікаві факти

Німеччина – один із лідерів світової економіки та досить впливова фігура на світовій політичній арені. Але не варто дивитися на Німеччину як на гігантського товаровиробника та політичного лідера, у цій країні є досить багато цікавих традицій та визначних туристичних пам'яток.

13 цікавих фактів про Німеччину та визначні німецькі місця

.

Болгарія. Цікаві факти

Представляємо Вам Топ цікавих фактів про Болгарію:
- болгарська троянда, долина троянд, рожеве масло;
- болгарське кисле молоко (кисело мляко);
- болгарська кухня (Шопський салат, ракія);
- археологічні знахідки
- стародавні золоті скарби, відкриті на заході від Варни;
- свято Баби Марти, що символізує прихід весни, відзначається 1 березня;
- болгарський туризм - найпопулярніший чорноморський курорт Сонячний берег (Слинчев бряг)

Интересные факты о Болгарии. Отдых в Болгарии

.

Цікаві факти про Європу

Цікаві факти про Європу

Кiлькiсть переглядiв: 6817

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.