Франція. Цікаві факти

А чи знали ви що у Франції практикують шлюб з покійним. Відзначають все це трюфелями (найдорожчими грибами). А устриці спочатку були їжею бідняків ?! Ось як живуть у Франції :)

16 интересных фактов о Франции!

.

Італія. Цікаві факти

А вам подобається Італія? Цікаві факти про Італію. В цьому відео дізнаємося чому Італія така популярна і як виглядають її основні міста.

Италия. Интересные факты об Италии

.

Греція. Цікаві факти

Греція - країна, де старовина зустрічається на кожному кроці: Афіни, Дельфи, Фіви і Метеори, скельні монастирі і святая гора Афон. Ще тут класні пляжі, чисте море, мальовничі острови і спа-готелі.

О, Греция! Ты - целый мир!

.

Литва. Цікаві факти

Литва, офіційна назва - Литовська Республіка - держава, географічно розташована в Північній Європі. Столиця країни - Вільнюс. Країна є незалежною суверенною державою, однією з країн узбережжя Балтійського моря з прекрасними піщаними пляжами, чистим повітрям, барвистими пейзажами, великою кількістю історичних та архітектурних пам'яток.

20 интересных фактов о Литве! Factor Use

.

Бельгія. Цікаві факти

Бельгія. Країна є втіленням справжньої казки, яка ожила в нашій реальності. Середньовічна архітектура міст і чарівні ландшафти сільської місцевості, романтичні замки і шикарними маєтками, чудові пляжі і вишукані бальнеологічні курорти, знаменита бельгійська кухня і запаморочливий шоколад.

Интересные факты о Бельгии

.

Фінляндія. Цікаві факти

Фінляндія це ідеальний приклад країни, яка об'єднала в собі неповторну північну красу - широкі горизонти лісів і озер з оживляючим свіжим повітрям - і всі принади сучасного світу та інноваційного розвитку.
Залежно від особистих переваг, турист може вибрати нескінченний світ на "землі північного сонця", морозну магію зими або ультрасучасної розваги в одному з найбільш розвинених міст Європи - Гельсінкі.

10 фактов о Финляндии и интересных достопримечательностях "Земли тысячи озер"

.

Румунія. Цікаві факти

Румунія - це країна, де старе перемішано з новим, як ніде більше в Європі. Країна наповнена таємницею, культурою і нескінченної красою. Кожен прибуває сюди зачаровується її традиціями, їжею і багатою історією.
Люди в цій країні дуже гостинні і з задоволенням діляться своїми культурними традиціями з туристами. Румунія дійсно може вразити любителів подорожей своїми пам'ятками: від замка Бран, замку Дракули, шедевра Бранкузі до приголомшливих Карпатських гір, монастирських розписів і дельти Дуная.Пріветлівие люди, красиві пейзажі і захоплююча історія зроблять вашу подорож незабутнім і залишать враження на все життя.

Некоторые интересные вещи

.

Латвія. Цікаві факти

Факты о странах| Латвия

.

Польща. Цікаві факти

17 фактів про Польщу які ви не знали!

Австрія. Цікаві факти

Кто из известных людей родился в Австрии? Чье произведение было использовано в качестве Гимна Австрии? Какой Австрийский водопад считается самым высоким в Европе? Эти и другие интересные факты об Австрии вы можете увидеть в нашем ролике.

Австрия Интересные Факты

.

Німеччина. Цікаві факти

Німеччина – один із лідерів світової економіки та досить впливова фігура на світовій політичній арені. Але не варто дивитися на Німеччину як на гігантського товаровиробника та політичного лідера, у цій країні є досить багато цікавих традицій та визначних туристичних пам'яток.

13 цікавих фактів про Німеччину та визначні німецькі місця

.

Болгарія. Цікаві факти

Представляємо Вам Топ цікавих фактів про Болгарію:
- болгарська троянда, долина троянд, рожеве масло;
- болгарське кисле молоко (кисело мляко);
- болгарська кухня (Шопський салат, ракія);
- археологічні знахідки
- стародавні золоті скарби, відкриті на заході від Варни;
- свято Баби Марти, що символізує прихід весни, відзначається 1 березня;
- болгарський туризм - найпопулярніший чорноморський курорт Сонячний берег (Слинчев бряг)

Интересные факты о Болгарии. Отдых в Болгарии

.

Цікаві факти про Європу

Цікаві факти про Європу

Кiлькiсть переглядiв: 332

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.