2017р.

День Європи

День Європи «Європа: традиції, різноманітність, співпраця» відбувся в бібліотеках Слобідського району міста Харкова.Значною подією Дня стало відкриття Пункту європейської інформації «Все про Європу: читай, слухай дізнавайся» у бібліотеці №22Книжково-ілюстративні виставки і перегляди літератури знайомили користувачів з європейськими країнами, їх досягненнями, традиціями та цінностями, культурою, класичною та сучасною літературою, а також висвітлювали відносини між Україною і Європейським Союзом.Плакати, буклети, брошури, листівки, які підготував Пункті європейської інформації, надали відвідувачам інформацію про характерні риси та особливості Європейського Союзу, про основні інститути ЄС, навчання та туризм в країнах Європи.З міжнародного аеропорту бібліотеки №5 користувачі відправилися у пізнавально-розважальну подорож «Європа без кордонів», євро-гід Центральної бібліотеки познайомив студентів з країнами ЄС, старшокласники бібліотеки №22 змагалися в квесті «Єдність у різноманітті», читачі бібліотеки № 49 відправилися в онлайн-вояж.Кожен читач, який відвідав в цей день бібліотеку залучився до участі у дні інформації «Європейське сузір’я», проявив обізнаність про європейські країни в вікторинах «Країни і міста Європи», «Чи знаєш ти Європу?», кросвордах, ребусах, загадках.
В цей день Європа стала ближчою для наших користувачів!

День Європи

Неделя Япони
в библиотеках Слободского района

Завершилась неделя Японии в библиотеках Слободского района. Ежедневно в течение недели в библиотеках экспонировались книжные выставки и просмотры литературы «Япония: история и современность, искусство и литература», демонстрировались видеофильмы и презентации, рассказывающие о Японии – стране, которая подарила миру многие технические достижения и сумела сохранить многовековые традиции, ее государственном устройстве и городах, традициях и обычаях, о молодежи и образовании. Были проведены викторины , конкурсы, выставки рисунков аниме и вышивки японской тематики, мастер-классы по калиграфии (написанию иероглифов), оригами, ошибане и икебане, по приготовлению суши и проведению чайной церемонии. Партнеры библиотек - Региональный центр японской культуры и образования ХНГПУ рассказали о культуре Японии, национальной одежде, философии, художник, иллюстратор, каллиграфист Бондаренко Юлия – о японском языке и письменности, а клуб «Сейикай» познакомил с японским боевым искусством - айкидо. Более полутора тысяч человек приняли участие в неделе Японии.

Неделя Япони в библиотеках Слободского района

2016р.

‪‎KharkivBookFest‬в Харкові!
Літературний пікнік в Комінтернівському районі

В парку Машинобудівників відбувся літературний пікнік, який провели бібліотеки Комінтернівського району. Це було справжнє свято книги для дітей. На відкритих майданчиках і зелених галявинах школярі брали участь у літературних і рухливих іграх, конкурсах і вікторинах, пригощались ласощами. Учасники пікніка мали змогу мандрувати бібліопотягом по Країнам казкових героїв, грати в книжкове лото, вести власне детективне розслідування разом з літературними героями, подорожувати країною Читалією. Дітей розважали клоуни Загадайко и Забувайко, які допомагали їм перемогти підступну Бабу-Ягу в Країні Казок. Книжковий навігатор «Книга – світ» провів школярів сторінками найновіших дитячих книжок. Діти проявили творчі здібності в майстер-класі «Диваки, що читають книжки». Відвідувачі парку оцінили роботи учасників конкурсу дитячого малюнку «Малюю улюблену книжку» і світлини фотосушки «Книга в об’єктиві». Літературний пікнік закінчився зустріччю з харківською поетесою Елеонорою Булгаковою та розвагами на атракціонах.
Свято відбулося за підтримки народного депутата Анатолія Денисенка, парка Машинобудівників, кафе «Каліпсо», призи надані видавництвом «Фактор»

BookFest‬ в Харкові! Літературний пікнік в Комінтернівському районі

«Welcome to the library!»

2016 рік проголошений роком англійської мови в Україні. «Welcome to the library!» - під таким гаслом у бібліотеках Комінтернівського району м.Харкова пройшов тематичний день, присвячений Міжнародному дню англійської мови. Знання англійської мови – це вимога часу і запорука успіху сучасної людини.

Історія і сучасні особливості англійськoї мови, Англія і англомовні країни, письменники і їх книги, що написані англійською, де навчають англійській і як її можна вивчати в бібліотеці, як організувати англійські канікули і ще багато цікавого про англійську мову дізналися наші користувачі в цей день. Англійська мова панувала в бібліотеках району: “Hello!”, “Today is an English Language Day”, “Pas, please”, “Let’s play!”, "Let’s speak English», «Have a nice day!» - так бібліотекарі вітали відвідувачів, які на кожному кроці стикалися з назвами предметів англійською на кольорових хмарках, до перегляду книжкової виставки “Мова, що стирає кордони” всіх запрошував Шерлок Холмс і книжковий БІГ БЕН, а для шанувальників тонкого англійського гумору "виросло" дерево коміксів.

Протягом дня у бібліотеках були показові уроки англійської мови, інтерв'ю, вікторини, конкурси, музичні хвилинки, театралізовані ігри і все це англійською мовою, і навіть чайна церемонія в цей день відбувалася за англійською традицією.

«Welcome to the library!»

2015р.

Пероапрельский тематический день

Пероапрельский тематический день

Масляна БіБліотечна, «Масляну гуляємо, Весну зустрічаємо»

16 лютого в бібліотеках Комінтернівського району м.Харкова відбувся тематичний день Масляна БіБліотечна, «Масляну гуляємо, Весну зустрічаємо». Веселощі почалися з самого ранку та проходили протягом всього дня. Працівники бібліотек вітали з святом Масляної, знайомили з його історією, проводили конкурси, вікторини, ігри, водили хороводи під українські народні масляничні пісні, діти розказували заклички, приказки, переглядали лялькові вистави. Та ще в цей день всіх своїх читачів бібліотекарі пригощали млинцями.

Усі відчули наближення весни та були задоволені проведеним часом!

Масляна БіБліотечна!

2014р.

Тематический день
"Новость за чашкой чая"

/Files/images/tsbs/ogoloshennya/Чай копия.jpg Начало весны у всех нас ассоциируется с замечательным праздником, морем цветов, прекрасными стихами и словами, звучащими в честь женщины. В преддверии 8 марта во всех библиотеках Коминтерновского района царила Женщина, ведь именно женщинам – маленьким, юным и взрослым, был посвящен тематический день «Новина за чашкою чаю».

Центральная библиотека им.И.С.Тургенева

Центральная детская библиотека

Библиотека-филиал №22

Билиотека-филиал №49

Библиотека-филиал №39

Библиотека-филиал №5

День информации
"ИНТЕРНЕТ - ТВОЙ ДРУГ!"

/Files/images/afsha/ogoloshennya/Плакат интернет .jpg Как и любой мир, Интернет имеет правила, которых нужно придерживаться, чтобы избежать неприятных и опасных ситуаций. Правилам безопасного использования Интернета был посвящен День информации «Интернет - твой друг!», который провели библиотеки ЦБС Коминтерновского района.
Сегодня Интернетом пользуются и дети, и взрослые, и пожилые люди. Как обезопасить себя и не стать жертвой виртуального пространства, каковы правила общения в социальных сетях, как избежать ловушек виртуального общения и не стать заложником компьютерного мира что можно и чего нельзя делать, чтобы Интернет стал другом и помощником – этому были посвящены уроки безопасного Интернета, игры и викторины, медиа-презентации «Безопасный Интернет», «Нетикет - этикет Интернета», «Безопасные Интернет-сайты для детей», которые библиотекари проводили для младших школьников и старшеклассников, Веб-кроссинг и медиа-урок для студентов механического техникума, компьютерные тренинги для людей пожилого возраста. Посетители библиотеки ознакомились с книжными выставками «Прямо по курсу Интернет», «Відкрий віртуальний простір», а также с буклетами и листовкам, содержащими полезные советы для детей и взрослых.


Галереї "Прямо по курсу Интернет"

Первоапрельский тематический день
«Поделись улыбкою своей»

/Files/images/afsha/ogoloshennya/1 апреля 2014.jpg Традиційний тематичний день під назвою «Поделись улыбкою своей» в библиотеках нашої ЦБС був веселим та насиченим. Посміхнутися та побачити заряд позитиву на обличчях дорослих та дітей - ось до чого прагнули працівники бібліотек під час його проведення. Всім, хто завітав до нас у цей день, ми пропонували покуштувати вітамінки «Улыбазол», взяти участь у безпроіграшній лотереї, створити карту незвичайних, казкових країн: Королівство Кривих дзеркал, країна Сонячних зайчиків, Мумі-дол, Країна вічних канікул, Горизонтські острови та інші. Діти брали участь в різноманітних іграх та конкурсах: джмелиний конкурс, гра “Не зівай”, “Сядь першим”, “Веселі мартишки”, “Вірно-невірно”, «Рассмеши Несмеяну», гумористичних вікторинах.
Створити настрій нам допомогла весела дитяча музика та мультфільми, малюнки і книги, повітряні кульки, іграшки, солодкі призи.

Первоапрельский тематический день «Поделись улыбкою своей!»

/Files/images/tsbs/1 апреля.jpg ДЕНЬ НАОБОРОТ, или БИБЛИОТЕКА В ЗАЗЕРКАЛЬЕ

Грандиозный первоапрельский переполох случился в библиотеках Коминтерновского района.

Читателей просто захватило и закружило библиотечное зазеркалье: галерея всемирных розыгрышей, зеркальные выставки-загадки, облако перевертышей, круговерть иллюзий, трибуна анекдотов, трансляция нескучных новостей и даже общение с корреспондентами Франции, Германии и Великобритании в «прямом эфире», а еще путаница хохотальная, шутки-прибаутки, смешные подвохи и розыгрыши, конкурсы, а еще призы и весёленькие подарочки всем читателям! И так нам всем это понравилось, что мы решили продлить 1 апреля еще на три дня.

День наоборот или библиотека в "зазеркалье"

Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.