/Files/images/groteka/важн.JPG

Це дуже цікава гра, щоб перевірити свої знання української мови, літератури, культури, мистецтва, державного устрою,фразеології, зануритися в український культурний простір. Учасникам стануть у нагоді не лише фактичні знання,але й логіка, ерудиція, почуття гумору.
Пограти: у всіх бібліотеках району
/Files/images/groteka/країна.JPG
«Країна Гідності» – це карткова гра, у якій гравців як членів парламенту вигаданої однойменної країни просять прийняти рішення просоціальну політику щодо соціальних прав у рамках плану розвитку на найближчі п’ять років. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізнаються про соціальні права та їх зв’язки з соціальною політикою.
Пограти: Центральна бібліотека
/Files/images/groteka/крізь.JPG
«Скляна стеля» – невидимі бар’єри, що перешкоджають кар’єрному зростанню жінок. Гра допомагає перевести фокус уваги з існуючих гендерних стереотипів на історичні події,обумовлені боротьбою жінок за свої права, що сформували сучасне суспільство.Ігрове поле та картки відображають такі події та дозволяють проводити гру врізних форматах: вікторин, дебатів, обговорень, командних або індивідуальних змагань.
Пограти: Центральна бібліотека
/Files/images/groteka/подорож.JPG
Учасників чекає захоплююча пригода за складеним маршрутом на велосипеді, автобусі або літаку на вибір. Така розвага ідеально підходить для сімейного проведення часу в колі друзів і близьких, підніме всій компанії настрій, а також посприяє розвитку багатьох корисних навичок у дитини. Подібні ігри відмінно розширюють кругозір, поповнюють словниковий запас, розвивають уважність, кмітливість, уміння приймати самостійні рішення, аналізувати і планувати кроки наперед.
Пограти: Центральна бібліотека
/Files/images/groteka/подорожуємо.JPG
Настільна гра, вікторина та міні-енциклопедія 3 в 1! Зіграйте в захоплюючу настільну гру та вікторину, вивчіть історію, культуру, природу та географію України! "Подорожуємо Україною" - це все, що потрібно для інтелектуального проведення часу!
Пограти: бібліотеки-філії №5, №39 та № 49
/Files/images/groteka/україно.JPG
Пізнавальна гра, під час якої дитина відправиться у подорож Україною. Гра охоплює 4 теми: культура, історія, природа, географія. Мета гри: набрати якнайбільше балів, відповівши на цікаві питання про Україну. Дитина дізнається про міста, гори, ріки, унікальні пам’ятки природи. Вивчить етнічні регіони України та кордони країни.
Пограти: Центральна дитяча бібліотека
/Files/images/groteka/ерудит.JPG
Інтелектуальна настільна гра «Ерудит» націлена на поповнення словникового запасу і розвиток логічного мислення. Основна мета учасника полягає в тому, щоб набрати якомога більше балів за правильно складені слова, щоб стати переможцем. Гравцям належить створювати слова, використовуючи фішки з літерами за принципом кросворду. «Ерудит» прекрасно розвиває пам'ять, уважність, допомагає дитині навчитися приймати рішення без допомоги дорослих і прогнозувати дії наперед.
Пограти: бібліотека-філія№39
/Files/images/groteka/50.JPG
Цей дивно барвистий і захоплюючий набір обов'язково вам сподобається. За допомогою цього набору дитина зможе, в процесі гри, вивчити цифри, фігури, навчитися рахувати, вирішувати приклади, складати пазли, грати в різні настільні ігри. Допоможе дитині розвинути логічне і наочно-образне мислення, кмітливість, самостійність, пам'ять і уяву. Пограти: бібліотека-філія№5
/Files/images/groteka/актівіті.JPG
Мета кожного з учасників полягає в тому, щоб якнайшвидше досягти фінішу. У свій хід гравцю дається 60 секунд, щоб пояснити слова або словосполучення, зображені на картках. Робити це можна усно, за допомогою пантоміми або малюнка. У процесі розвивається уява, швидкість реакції, збільшується словниковий запас і покращуються навички мови і комунікації.
Пограти: Центральна бібліотека
/Files/images/groteka/асоц.JPG
Цікава гра для тих, хто любить фантазувати. Кожен гравець отримує картки-картини. Гравець-гід обирає одну з карток і придумує їй назву, не показуючи зображення решті гравців. Гравці намагаються відгадати загадану картку-картину. Увімкніть усю свою фантазію й інтуїцію. Здогадайтеся, хто що має на увазі.
Пограти: Центральна дитяча бібліотека
/Files/images/groteka/вгадай.JPG
«Вгадай слово»– гра для всієї родини. Гравці мають з семи наявних у кожного літер скласти максимальну кількість слів, використовуючи принцип кросворду. Бали нараховуються за раціональне використання літер, власний рахунок можна збільшити, використовуючи преміальні клітинки на ігровому полі. Той, хто набере більше балів і є переможець гри “Вгадай Слово”
Пограти: бібліотека-філія № 22
/Files/images/groteka/корова.JPG
«Корова» - гра, яка зближує людей! Учасникам належить показати, намалювати або пояснити задані слова. Гра продовжується до тих пір, поки обидві команди не дійдуть до фінішу. Перемагає команда, яка зібрала найбільшу кількість карток.
Пограти: Центральна бібліотека
/Files/images/groteka/корова діти.JPG
«Корова» - незамінна гра для веселої активної дитячої компанії! У «Корові» потрібно пояснити слово, яке вам випало, так, щоб ваші товариші змогли його вгадати. Але головне, не називати саме слово! Пояснили, відгадали - добре. Карту на стіл і наступну в руку. Всі слова підібрані саме для дитячої компанії. Час не терпить!
Пограти: бібліотека-філія№49
/Files/images/groteka/моя.JPG
Гра на відгадування слів. У цю гру грають командами. Суть полягає в тому, щоб пояснити гравцям своєї команди за 1 хвилину якомога більше слів з ігрових карток, не називаючи самого слова. У цьому випадку можна використовувати синоніми, антоніми, будь-які описи та підказки, крім однорідних слів.
Пограти: бібліотека-філія № 22
/Files/images/groteka/хованки.JPG
Уявіть, що ви потрапили на тропічний острів. Навколо – ні душі…Але озирніться: навколо вашої хижки ховаються тропічні тварини! Тоді не баріться! Той, хто буде знаходити тварин найшвидше, стане переможцем!
Пограти: бібліотека-філія №22
/Files/images/groteka/кто я.JPG
Настільна гра «Хто Я?» - фантастично цікава і мега-весела гра для дітей і дорослих! У цій грі Вам належить вгадати Хто Ви. Суть гри полягає в тому, що кожному гравцеві одягається на голову обруч і встановлюється картка з малюнком, який відомий всім гравцям, крім Вас. Спробуй здогадатися хто ти!
Пограти: Центральна бібліотека, бібліотеки-філії № 49 та № 22
/Files/images/groteka/твістер.JPG
Досить розстелити поле по підлозі, призначити ведучого, розкрутити рулетку і дочекатися, поки він прочитає вказівку на ній. Якщо ви зможете залишитися останнім, хто не торкнувся підлоги ліктем або коліном, то ви переможете. Успіх в грі залежить не тільки від спритності та координації, а й від реакції і вміння продумувати стратегію.
Пограти: Центральна бібліотека, Центральна дитяча бібліотека, бібліотека-філія № 39
Кiлькiсть переглядiв: 1223

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.