"Комп'ютерний лікнеп" бібліотеці № 5

Зареєструватися на поштовому сервері – це тільки пів справи, дуже важливо навчитися користуватися усіма його сервісами. Закріпленню отриманих навичок і, як завжди, придбанню нових було присвячене на цьому тижні зайняття в обох групах на комп'ютерних тренінгах у бібліотеці №5. Припустимо, ми знайшли в Інтернеті якусь дуже цікаву інформацію і хочемо поділитися нею з друзями. Немає нічого простішого - тепер ми це уміємо: копіюємо або закачуємо інформацію - зображення або музичні треки і вставляємо їх в лист. Лист відправляємо другу або декільком друзям на відомі нам адреси - ось вони, в теці "Контакти". І друзі у боргу не залишаться - вони вже теж уміють відповідати на наші листи і ділитися з нами цікавою, корисною інформацією, якій так багато в Інтернеті!

/Files/images/filial_5/13-y_komplknep/14/BeFunky Collage.jpg