Майстер-клас "Сердечко в подарунок"

В бібліотеці № 22 відбувся майстер клас до Дня Святого Валентина. Кожен знає, що головний символ цього дня – валентинка у вигляді сердечка. Після розмови про День Святого Валентина дітлахи із задоволенням взялися до справи, старанно працювали, фантазували, створили різноманітні валентинки у вигляді листівок. Зустріч відбулася у теплій, невимушеній атмосфері, діти спілкувалися, радилися між собою та допомогали одне одному. Ті, кого вони привітають зі святом, будуть раді подарунку, зробленому власними дитячими руками.

/Files/images/filial_22_2017/валентинки1.jpg /Files/images/filial_22_2017/валентинки2.jpg

Дата останньої зміни 25 Лютого 2018