"Комп'ютерний лікнеп" у бібліотеці № 5

Чи може бути процес пошуку в Інтернеті одночасно результативним і не стомливим? Звичайно, впевнені учасники комп'ютерних тренінгів у бібліотеці № 5 - якщо озброїтися навичками раціонального веб-серфінгу. Уміння відкрити нову вкладку і закрити відкриту, переміщатися між відкритими вкладками без допомоги миші, використовуючи комбінації "гарячих клавіш" – це актуальний арсенал сучасного користувача, причому лише мала його частина. Але мало знайти - потрібно уміти зберегти корисне і цікаве. Цього тижня наші початкуючі користувачі навчилися копіювати знайдений матеріал і вставляти його в Word 'овский документ. Зберігаємо файл в потрібній теці на своєму ноутбуку або на флешке - і ось, будь ласка, тепер він завжди буде у нас під рукою, а точніше - на екрані нашого комп'ютера.

/Files/images/filial_5/15-y_komplknep/10/BeFunky Collage.jpg