Зустріч клубу "Веселі Чомусики". Бібліогалявина «Шепочуть ніжно квіти пелюстками»

Зустріч маленьких чомусиків з бібліотекою цього разу була присвячена весні, весняним подарункам. Дітлахи привіталися із сонечком, подарували йому промінці із прищіпок, зробили сонячних зайчиків із долоньок та приготували їм зеленої травиці, пограли у гру «Сонечко і дощик», пострибали через калюжі, прикрасили весняне дерево зеленими листочками із пластиліну, познайомились із яскравими квітами та спробували складати квіти із фігур, станцювали «Весняний танок» та заграли з допомогою дзвоників пісеньку «Весна-красна», усі разом пораділи весні, зустрічі з бібліотекою, один з одним.

/Files/images/filial_22_2017/весна.jpg