День інформації «Знай свої права»

Бібліотека № 22 приєдналася до Дня інформації «Знай свої права», що був проведений бібліотеками ЦБС Слобідського району. До бібліотеки прийшли учні 8 класу на правову годину «Знай свої права, виконуй обов’язки», щоб зустрітися із уповноваженим з прав людини, Божко Андрієм. Присутні з цікавістю вислухали розповідь омбудсмана про дитячі права та обов’язки, познайомилися із деякими правовими термінами, вислухали практичні рекомендації щодо захисту прав у найбільш поширених життєвих ситуаціях, отримали відповіді на свої запитання. Також восьмикласники та інші відвідувачі бібліотеки познайомились з інформаційною виставкою «Я маю право», буклетами з корисною і потрібною інформацією. Користувачі бібліотеки мали нагоду переконатися у знанні своїх прав і обов’язків у правовій грі «Захисти своїх казкових героїв», вікторинах «Знаємо свої права», «Виконуємо свої обов’язки», у вирішенні правових задач. День інформації допоміг зрозуміти всім учасником, що потрібно знати та захищати свої права, поважати права інших людей, бути законослухняним громадянином.

/Files/images/filial_22_2017/право1.jpg /Files/images/filial_22_2017/право2.jpg /Files/images/filial_22_2017/право3.jpg /Files/images/filial_22_2017/право4.jpg /Files/images/filial_22_2017/право5.jpg