Діти – це чудо світу. Зустріч в клубі «Сімейна альтанка»

На зустрічі в клубі «Сімейна альтанка» Центральної дитячої бібліотеки було особливо цікаво і весело: тут відзначали свято День захисту дітей, що завітає до нас через декілька днів. Святкова програма була і пізнавальною і веселою. Діти подорожували країною Дитинства і на кожній зупинці на них чекали жартівливі розваги, літературні вікторини, ігри. На зупинці «Казкова» вони зустрілися з улюбленими літературними героями у ляльковій виставі театру «Каркуша»: «Діти – золото світу».

А ось на зупинці: «Радісне» нашим гостям було особливо радісно, тут вони співали разом пісні і танцювали з захватом популярний дитячий танок «Чіку – ріку».

Тож після таких веселощів, чай і солодощі для всіх гостей «альтанки», здавалися більш смачнішими.