"Комп'ютерний лікнеп" у бібліотеці № 5

"Контекстне меню" - звучить красиво, і користуватися зручно: воно завжди під рукою, а точніше - під правою клавішею комп'ютерної миші. Керувати цим зручним пристосуванням сьогодні навчилися учасники комп'ютерних тренінгів у бібліотеці №5. Виділяємо фрагмент тексту, що повторюється, клікаємо по ньому правою клавішею миші, і будь ласка: хочеш - копіюй, потрібно - форматуй, усі команди перед очима. За допомогою контекстного меню зручно копіювати тексти з Інтернету - відразу видно, чи доступна ця опція в цьому тексті. Добре таким чином робити вставку, особливо якщо йдеться про зображення. Тепер наші курсанти озброєні ще однією корисною навичкою, і, працюючи на комп'ютері, будуть ним уміло користуватися.

/Files/images/filial_5/16-y_komplknep/8/BeFunky Collage.jpg

Дата останньої зміни 20 Липня 2018