Від книги до мультика. Мультакадемія

Сьогодні до Мультакадемії Центральної дитячої бібліотеки знову завітали наші любі дітлахи, аби познайомитися з новими захоплюючими мультфільмами. Цього разу на них чекала зустріч із улюбленим героєм книги Ш. Перро — «Котом у чоботях». Але це вже були зовсім інші пригодницькі історії, в яких уславлений Кіт виступає, як захисник правди, честі, дружби. Мудрий, добрий, сміливий Кіт у чоботях завоював симпатії юних глядачів, а мультфільм подарував їм добрий настрій. Тож шлях від книги до мультфільму був цікавим, веселим і повчальним.

/Files/images/tsdb/2018/iyul/multakademiya/20180712_120243.jpg/Files/images/tsdb/2018/iyul/multakademiya/20180712_121817.jpg

Дата останньої зміни 18 Листопада 2018