"Харківські мандри". Мандруємо містом разом з бібліотекою

/Files/images/Безымянный.jpgЗ квітня 2012 р. бібліотека реалізує проект "Харківські мандри", в рамках якого створені віртуальні екскурсії "Забавные памятники Харькова", "Я открываю свои улицы, как открывают острова", Улица Плехановская", що розповідають про Харків, зокрема, про історію і сучасність вулиць Комінтернівського району міста, де, власне, і знаходиться наша бібліотека.

Найбільш популярною стала екскурсія "Забавные памятники Харькова", попередню версію якої переглянули на YouTube близько 4 тисяч користувачів. Більш того, схвальні відгуки на цей відеоролік бібліотека отримала з інших країн світу - Росії, Німеччіни, США.

Нова віртуальна екскурсія "Я открываю свои улицы, как открывают острова". Проспект Гагарина" запрошує вас поринути у минуле одної з найдовших харківських магістралей - проспекту Гагаріна, побачити його сучасну красу, дізнатися цікаві факти з його історії.