"Чарівний світ Георгія Почепцова" бібліотрансформер

Талановита людина-талановита у всьому. Про кого ж це ми? Сьогодні у 49 бібліотеці ми відкривали юним користувачам фантазійний,чарівний та яскравий світ першого українського письменника – фантаста Георгія Почепцова .Ще в далекі 80-ті роки він почав свою творчість з невеличкої казки «Дверь в волшебную страну». Його перу належать близько двадцяти дитячих книжок. Серед них особливо запам'яталися «Бюро добрых услуг рассеянного волшебника», «Ключ от города Колдунов», «Дверь в волшебную страну», «Планета воздушных шаров», «Город Королей», «Замок на загадочной планете», а трилогію «Золотой шар» відзначено літературною премією імені Миколи Трублаїні. І саме цю книгу,»Золотой шар»,з чудовими,яскравими ілюстраціями,ми і читали нашим юним любителям фантастики. І дітки зі здивуванням взнали,що Гарі Потер-це не перший хлочик-чарівник,про якого написані книги,а рпаніше був герой «Золотого шара»,якого звуть Білояр. І саме про його фантастичні пригоди з гномами,про його подорожі, про чари та дружбу і написана ця чарівна книга. А щоб дізнатись,як же гноми подарували Білояру чарівну та магічну Золоту кулю, діти взяли книгу, щоб дочитати її вдома.

/Files/images/filial_49/64903899_1706296526335512_8490892457175678976_n.jpg

Дата останньої зміни 22 Серпня 2019