Пленер-тренінг «Ми обираємо здоров’я. Ти – морячка, я – моряк»

Сьогодні – День мореплавця. Бібліотека № 22 запросила на борт корабля «Атлантида» дітлахів, щоб перевірити, чи можуть вони стати справжніми моряками. Під час подорожі хлопці і дівчата показали відвагу, винахідливість, спритність в різноманітних конкурсах, подолали всі труднощі. Додому повернулися радісні та щасливі. Подорож всім сподобалась. Свої враження від подорожі майбутні мореплавці залишили на морських камінцях та мушлях. До нових зустрічей в бібліотеці.

Дата останньої зміни 17 Липня 2019