«Солоднеча для малечі»: морозний hand-made

Літнього спекотного дня бібліотека-філія № 5 разом з маленькими читачами вирушили у світ смачнючого та прохолодного морозива, найулюбленіших з дитячих ласощів. Ми переглянули пізнавальне відео, з якого дізнались про історія морозива, його склад та різновиди. Найбільшу увагу дітей привернули, звичайно, яскраві кульки у ріжку з різнокольоровою присипкою та ескімо на паличці. Діти назвали своє улюблене солоденьке, після чого охоче відтворили паперові копії морозива усіх кольорів веселки, та впорались з уроком без проблем, адже всі були зацікавлені у роботі.

/Files/images/filial_5/morojenka/новый коллаж.jpg/Files/images/filial_5/morojenka/новый коллаж1.jpg/Files/images/filial_5/morojenka/новый коллаж2.jpg

Дата останньої зміни 20 Вересня 2019