До школи, до світла, до книжки! Пізнавальний калейдоскоп розваг

Відзвеніло "красне" літечко, збігають останні дні літніх канікул і діти вже готуються до школи. Тож в Центральній дитячій бібліотеці до нового навчального року оформлені цікаві книжкові виставки-інсталяції: "Дзвінок кличе!", "Ех, ця школа".

Виставки нагадують дітям про радість свята першого дзвоника і Свята знань, знайомлять їх з цікавими захоплюючими книгами, що відкривають цілий світ. Нашим читачам подобається брати книги для читання з таких привабливих, незвичайних виставок.

Тож в читальній залі біліотеки дітям не доводиться сумувати: хтось знайомиться з новинками літератури із книжкових виставок, дехто складає пазли улюблених казок,а інші із задоволенням грають у шашки. Останні дні шкільних канікул діти радо проводять у бібліотеці, де їм завжди і цікаво, і комфортно.

/Files/images/tsdb/2019/avgust/vistavka/Фото-0006.jpg/Files/images/tsdb/2019/avgust/vistavka/Фото-0009.jpg

/Files/images/tsdb/2019/avgust/vistavka/Фото-0014.jpg/Files/images/tsdb/2019/avgust/vistavka/Фото-0002.jpg

/Files/images/tsdb/2019/avgust/vistavka/Фото-0011.jpg

/Files/images/tsdb/2019/avgust/vistavka/Фото-0003.jpg