Найцікавіше про Піднебесну. Віртуальна подорож

Сьогодні юні читачі Центральної дитячої бібліотеки вирушили в віртуальну мандрівку до чудесної загадкової країни – Китаю, адже 2019 рік проголошено роком Китаю в Україні.

Бібліотекар познайомила дітей з матеріалами незвичайної виставки – інсталяції, оформленої у китайському національному стилі. Юні мандрівники переглянули цікавий відеофільм «Піднебесна», який розповів їм про розвиток сучасної економіки країни, що є другою економікою світу, про історію, культуру, визначні пам’ятники архітектури, про бойові мистецтва, і самобутність китайського народу, його вірування, традиції та звичаї. Особливо сподобалась дітям розповідь про китайських драконів – міфічних істот, символічних образів державної влади, широко представлених у мистецтві та літературі з найдавніших часів. Тож діти вирішили власноручно виготовити симпатичних китайських дракончиків і дати їм оригінальні імена.

З гарним настроєм і дракончиками в руках закінчувалася віртуальна мандрівка до чарівної країни Китаю.