Прес-інформування «Зупини насильство – захисти себе»

Бібліотека № 22 приєдналася до Всеукраїнського тижня права. До бібліотеки прийшли студенти Регіонального центру професійної освіти ресторанного, будівельного та автотранспортного сервісу Харківської області на прес-інформування «Зупини насильство – захисти себе», щоб зустрітися із представниками Національної поліції України. Уповноважені з прав людини, старші лейтенанти Божков Андрій Юрійович та Любиченко Олександр Олександрович, розповіли, що таке булінг про його види та наслідки. Разом з присутніми розібрали схему булінгу та відповідальність за вчинення дій, які чинять моральний, матеріальний чи психологічний тиск, порадили як протидіяти насильству, до кого звернутися за фаховою допомогою. Те, що тема актуальна ми не мали сумніву. Це підтвердила кількість поставлених дітьми питань. Впевнені, що подібні заходи дуже потрібні підростаючому поколінню. А сьогодні, сподіваємось, підлітки отримали певні знання, і це допоможе їм визначитись в стратегіях поведінки, якщо вони потраплять в неприємну ситуацію, пов’язану з таким явищем, як булінг.

Галерея "Зупини насильство - захисти себе"