Масляна іде, смаколики несе. Зустріч в клубі « Сімейна альтанка»

Веселе зимове свято Масляна розгулялося, закружляло , розлилося музикою і дитячим сміхом в клубі « Сімейна альтанка» Центральної дитячої бібліотеки.

В презентаціях, розповідях і музичних відеофільмах : « Свято Колодія», «Масляна» , прославляли красуню Масляну, дізнавалися про цікаві обряди святкування в давні часи і сьогодні в Україні та в зарубіжних країнах.

Особливої радості додав дітям перегляд мультфільму про Масляну та веселі захоплюючі ігри : « Сонечко ясне», « Естафета» та масляничні хороводи, де діти веселилися, танцювали і Масляну прохали пригостити їх солодощами. І Щедра Масляна зважила на прохання розумних і добрих дітей : вона послала дітворі смачненьких бубличків, печива і духмяного чаю. Діти щиро раділи, що існує таке гарне народне свято Масляна, яке об’єднало і звеселило їх з друзями в бібліотеці.

/Files/images/tsdb/2020_god/lyutiy/Масляна Альтанка 1.jpg /Files/images/tsdb/2020_god/lyutiy/Масляна Альтанка 2.jpg /Files/images/tsdb/2020_god/lyutiy/Масляна Альтанка 3.jpg