Анімаційний майданчик «Мedia Kids»: робота над створенням мультфільму

Насправді процес створення мультфільму це кропітка робота, яка складається з багатьох етапів. Перший крок-планування сюжету, потім створення пластилінових героїв і фону для мультфільму, а на завершення — фільмування та монтаж. Даний процес займає досить багато часу, але не для наших учасників Анімаційного майданчику «МediaKids».
У Центральній бібліотеці ім. Тургенєва юні мультиплікатори розпочали свою роботу над створенням мультфільму де вже виготовили декорації, лісових героїв, бібліотеку, природу, які надалі ляжуть в основу майбутнього мультфільму.

/Files/images/Media_Kids/perekladna_anmatsya/multfyilm/20200912_133127.jpg

/Files/images/Media_Kids/perekladna_anmatsya/multfyilm/20200912_130538.jpg/Files/images/Media_Kids/perekladna_anmatsya/multfyilm/20200912_132936.jpg