ГаджетАбетка у бібліотеці-філії № 39

Онлайн-банкінг - зручний інструмент управління власними коштами, здійснення оплати рахунків та послуг у режимі 24/7. Але потрібно дотримуватись правил безпеки, користаючись сервісом, щоб уникнути негативних наслідків, таких як втрата доступу та контролю над обліковим записом користувача, що у свою чергу, може призвести до фінансових втрат та розкриття конфіденційної інформації щодо рахунків і грошових залишків.

Цьому і навчалась наша користувачка Олена на черговому занятті ГаджетАбетки у бібліотеці-філії № 39.

Ми встановили кредитний ліміт на картці, зменшили ліміт на здійснення оплати товарів в інтернеті та зняття готівки на день. Змінили ПІН-код і додали Голосову біометрію при авторизації в додатку банку.