Духовні ідеали наших пращурів"

28 липня, у день пам’яті святого рівноапостольного великого князя Київського Володимира, відзначатиметься річниця хрещення Кийвської Русі-України. Цій події і було присвячено урок духовності, який пройшов у бібліотеці № 49. Учасники заходу дізналися про причини прийняття християнства нашими предками. Слухачам розповіли про основи християнського віровчення, ознайомили з основними християнськими святами, з головними святинями Харківщини, з культурою поведінки у храмі. Учасники заходу переглянули відеоматеріали про святих рідної землі: рівноапостольних князів Володимира та Ольгу, святих мучеників Бориса та Глеба. Їх життя - зразок для наслідування мудрості, жертовності, милосердя, безкорисного служіння людям. Головна теза заходу - жити по християнські - це йти духовним шляхом наших предків.