Зустріч з театром "Каркуша" в бібліотеці

/Files/images/tsdb/karkusha/025.JPG "Подорож до Країни Знань" здійснили сьогодні в Центральній дитячій бібліотеці учні перших класів ЗОШ № 102.

На дітей чекала цікава екскурсія по бібліотеці і знайомство з її найкращими книгами, які викликали у дітей радість і захоплення. Та ось екскурсія закінчилась і діти поринули в казку. На шляху до "Країни Знань" героїв вистави очікувало багато несподіванок і перешкод, і юні глядачі дружно допомагали їм подолати всі труднощі. Разом діти і герої вистави щасливо дісталися до бажаної "Країни Знань", де прийняли активну участь в літературній вікторині - вірно і вправно відповідаючи на її запитання.

На закінчення зустрічі дітлахи приймали поздоровлення зі святом - Днем захисту дітей і запрошення знову завітати до бібліотеки.

/Files/images/tsdb/karkusha/001.JPG

/Files/images/tsdb/karkusha/014.JPG/Files/images/tsdb/karkusha/026.JPG