"Холодное сердце". Он-лайн-кінотеатр

«В передноворічний день Центральна дитяча бібліотека запросила своїх читачів до он-лайн кінотеатру на перегляд популярного дитячого мультфільму «Холодное сердце»,знятого компанією Walt Disney Pictures. Захоплюючий пригодницький мультфільм подарував дітям надзвичайні враження. Вони співпереживали його героям і раділи щасливому закінченню казкової історії. Після перегляду мультфільму діти обмінювалися враженнями, розповідали про те, що найбільше захопило їх у цій казці, та хто із героїв запам’ятався найбільше і чому.

Дата останньої зміни 25 Січня 2020