« Літо з бібліотекою» .Підведення підсумків та опитування.

Ось і минуло літо, а значить, підійшли до кінця канікули у школярів, які так багато часу проводили у бібліотеці, а завдяки програмі «Літо з бібліотекою», відкривали для себе нові можливості, брали участь у різноманітних заходах: відправлялися у віртуальні подорожі, відвідували цікаві і пізнавальні зустрічі, влаштовували акції, пробували себе в якості кулінара, вчилися рукоділлю тощо. Тому у бібліотеці №39 було вирішено провести опитування серед своїх читачів та поставити скриньку у залі, куди діти могли кидати листочки зі своїми відгуками, враженнями та побажаннями. Вони розповіли які заходи їм найбільш запам'яталися і сподобалися, що нового дізналися, чому навчилися, які є побажання та пропозиції на наступний рік. Наприкінці діти подякували працівників бібліотеки за їх роботу, а ті в свою чергу привітали школярів з початком нового навчального року, побажали їм успіху і нагадали, що двері бібліотеки завжди відкриті для них, а бібліотекарі завжди готові дивувати своїх улюблених читачів новими ідеями і,звичайно, допомагати в навчанні.

/Files/images/fl39/lto_z_bblotekoyu/IMAG0406.jpg

/Files/images/fl39/lto_z_bblotekoyu/PicsArt_08-30-01.40.03.jpg

/Files/images/fl39/lto_z_bblotekoyu/0.jpg

/Files/images/fl39/lto_z_bblotekoyu/IMAG0407.jpg/Files/images/fl39/lto_z_bblotekoyu/IMAG0415.jpg